سریال ملکه گدایان

سریال قورباغه

مسابقه شب های مافیا

سریال وسوسه

خرید لپ تاپ های قدیمی از سوی مایکرو سافت!

در تاریخ : 94.07.26

خرید لپ تاپ های قدیمی توسط مایکروسافت

سرزمین آریایی :مایکروسافت به منظور دست‌یابی به هدف عرضه بیش از یک میلیارد دستگاه مبتنی بر ویندوز 10 جدید طی دو سال آینده، به تازگی کمپینی را راه‌اندازی کرده که  لپ‌تاپ قدیمی کاربران را با قیمت 200 دلار از آن‌ها می‌خرد و در عوض طرح‌های مقرون‌به‌صرفه‌ای را جهت خرید پی‌سی یا لپ‌تاپ‌های جدید در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

ردموندی ها به تازگی در اقدامی قابل تأمل کمپینی مخصوص کاربران کشورهای برزیل، بریتانیا، ایالات‌متحده امریکا، کانادا، تایوان، هند، آلمان و فرانسه را راه‌اندازی کرده‌اند که در آن در ازای تحویل هر لپ‌تاپ یا آل_این_وان قدیمی مبلغ 200 دلار و هر مک‌بوک 300 دلار به کاربران پرداخت خواهد کرد.

این نکته را بایستی به یاد داشته باشید که دستگاه‌های قابل فروش در این طرح حتماً بایستی کمتر از شش سال عمر داشته باشند، بعلاوه صفحه‌نمایش آن‌ها نیز می‌بایست بزرگ‌تر از 11.6 اینچ باشد. البته قضیه به همین جا ختم نمی‌شود به طوری که ردموندی ها به کاربرانی که در این طرح شرکت کرده‌اند تخفیفت قابل توجهی نیز به منظور خرید از فروشگاه‌های فیزیکی این شرکت ارائه می‌کنند.

مایکروسافت طی سال‌های گذشته نیز اقداماتی این چنینی انجام داده است، به طوری که اگر به خاطر داشته باشید این شرکت سال گذشته در ازای تحویل هر آی‌پد و خرید یک سرفیس 200 دلار و در ازای تحویل هر PS3 و خرید یک دستگاه ایکس‌باکس‌وان مبلغ 100 دلار به کاربران پرداخت می‌کرد.

theverge

بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
پایتخت ایران کدام شهر است ؟
پاسخ : *
پست های ویژه