سریال زخم کاری

سریال گیسو

سریال ملکه گدایان

می خواهم زنده بمانم


زمان عرضه آفیس 2016 ویندوز!

در تاریخ : 94.06.04

زمان عرضه آفیس 2016 ویندوز!

 

سرزمین آریایی :بر اساس گزارش WinFuture آفیس 2016 برای ویندوز در تاریخ 31 شهریورماه سال جاری و در ابتدا برای کاربران خانگی و حرفه‌ای عرضه خواهد شد. این نسخه جدید حاوی تم رنگی جدید شبیه به آنچه در جدیدترین نسخه‌های مک، iOS و برنامه‌های اندرویدی مشاهده کرده بودیم خواهد بود. این نسخه همچنین شباهت‌هایی به نسخه ویژه و بهینه‌سازی شده برای قابلیت‌های لمسی آفیس ویندوز 10 خواهد داشت و از ظاهری رنگارنگ به‌منظور مطابقت هرچه بیشتر با طراحی برنامه‌های ورد، اکسل و پاورپوینت بهره‌مند خواهد شد.

این گزینه رنگی جدید در کنار تمی تیره و تار برای کاربرانی که از ظاهر سنتی برنامه‌های مایکروسافت آفیس بیزارند عرضه خواهد شد. شرکت مایکروسافت همچنین قابلیت جستجوی مایکروسافت اوت‌لوک 2016 را بهبود خواهد داد و در کنار آن قابلیت‌هایی مانند امکان استفاده از ضمیمه‌ها، تعامل با فضای ذخیره‌سازی و بهبود کارایی ارسال ایمیل‌ها را مدنظر قرارخواهد داد. بهینه‌سازی‌هایی نیز به منظور واردکردن هر چه کاراتر تصاویر در ورد 2016 و اکسل 2016 مدنظر قرارخواهند گرفت. شاید یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین تغییرات در برنامه ورد امکان بهره‌گیری از قابلیت چند نویسندگی در نسخه دسکتاپ آفیس 2016 باشد.

این قابلیت پیش از این برای برنامه‌های تحت وب آفیس مدنظر قرارگرفته بود اما افزونه برنامه‌های دسکتاپ اکنون باعث تغییر این روند شده است که مطمئنا مورد پسند کاربران خواهد بود. منابع نزدیک به برنامه‌های این شرکت نیز از در جریان بودن آزمایش نسخه نهایی آفیس 2016 خبر می‌دهند. با این اوصاف تصور نزدیک شدن بیش از پیش به تاریخ عرضه این محصول دور از ذهن به‌نظر نمی‌رسد.

 

فارنت

دسته بندی : تکنولوژی » نرم افزار
بازگشت
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
سال پیروزی انقلاب اسلامی چه سالی است ؟ ( به عدد )
پاسخ : *
پست های ویژه