ورود به سایت

 

آموزش تصویری ساخت جعبه هدیه (7)

در تاریخ : 93.11.28

 آموزش قدم به قدم ساخت جعبه هدیه

بااستفاده از آموزشهای قدم به قدم و تصویری در این بخش، به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید بدون هزینه و با لوازم موجود در محیط پیرامونتان، قادر به تهیه یک جعبه شیک و زیبا ، جهت قرار دادن هدیه و یا مبلغ مورد نظرتان ، در آن باشید. میتوانید با استفاده از طریقه ساخت روبان به شکل های گوناگون ، در قسمت کاردستی ، و موارد دیگر، به زیبایی کار خود بیفزائید و از آن لذت ببرید.

 

 

ساخت جعبه هدیه

 

برای تهیه جعبه های هدیه میتوانید از انواع کاغذ های رنگی و یا کاغذهای کادو و یا انواع طرق که در لوازم التحریریها موجود است استفاده نمائید.در ضمن برای اینکه هزینه ای اضافه جهت خرید مقوا پرداخت ننمائید میتوانید از مقوای جعبه های لوازمی که قبلا خریداری کرده اید و قصد دارید تا به زباله هلی خود اضافه کنید، استفاده کرده و این جعبه های شیک را تهیه نمائید.

 

ساخت جعبه هدیه

 

اگر زمان شما کم و قادر نیستید برای تهیه هدیه به فروشگاهها بروید ، مقداری پول را لوله کرده و یا با سلیقه خودتان تزئین نموده و داخل جعبه قرار دهید و فضاهای خالی اطراف آن را با کاغذ های آلومینیومی رنگی تکه تکه یا کاغذ رنگی تکه تکه و یا پوشال ،روبان تکه تکه ،کاغذ کشی، کاموا و... استفاده نمائید.
برای مثال :5 عدد اسکناس 1000 تومانی یا 10 عدد اسکناس 500 تومانی و... را لوله کرده و با چسب نواری به هم متصل نمائید و داخل جعبه قرار دهید.ا

 

گردآوری:سرزمین آریایی

 

 

ساخت جعبه هدیه

 

سرزمین آریایی پذیرای کلیه موارد تهیه شده توسط بازدید کنندگان عزیزدر سایت میباشد
دوستان گرامی در صورت تمایل می توانید موارد تهیه شده توسط خودتان رابه آدرس ایمیل
info@ariae.ir
ارسال نمائید تا با نام خودتان در قسمت مربوطه نمایش داده شود.

 

ساخت جعبه هدیه

 

 گردآوری:سرزمین آریایی

دسته بندی : هنر » کاردستی
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
سال پیروزی انقلاب اسلامی چه سالی است ؟ ( به عدد )
پاسخ : *
حیات وحش و دیدنیهای ایران و جهان( مشاهده تمام مطالب )