سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

آموزش ساخت جعبه هدیه بشکل خرگوش

در تاریخ : 93.11.21

 آموزش قدم به قدم ساخت جعبه هدیه بشکل خرگوش 

 

 

هنگامیکه قصد شرکت در یک میهمانی یا جشن های مختلف را دارید، ممکن است اولین دغدغه شما این باشد که چه هدیه ای و با چه مددل تزئینی همراه خود ببرید تا با زیبایی آن به اهمیتی که برای آن مجلس قائل بوده اید را نشان دهید و در عوض آن ، برای خود احترام کسب مینمائید . برای اینکه به سهولت به خواسته خود برسید، هزینه ای صرف نکنید وفقط با سرزمین آریایی همراه شوید تا در کلیه زمینه ها  با آموزشهای قدم به قدم تصویری خود ، شمارا به نتایج دور از انتظارتان برساند.

در این آموزش شما را با طریقه ساخت جعبه به شکل خرگوش آشنا میسازیم . از این مدل جعبه میتوانید برای ریختن شکلاتها و ... و استفاده از آن به طرق مختلف بهره بگیرید.

در ساخت انواع جعبه های هدیه میتوانید از طرق یا پارچه های آهار دار و ... استفاده نمائید و اگر فرصت کافی برای تهیه هدیه ای مناسب را ندارید، به شما پیشنهاد میکنیم تا از مقداری اسکناس بهره بگیرید به اینصورت که ممقدار اسکناس مورد نظر خود را ( بطور مثال : 5 عدد اسکناس 1000 تومانی یا 10 عدد اسکناس 500 تومانی و ... ) به صورت لوله کرده و به آن چسب بزنید یا با روبان و ... ببندید و سپس داخل جعبه مورد نظرتان قرار دهید و از پوشالهای رنگی یا خرده های کاغذهای رنگی ، روبان، کاموا و... برای پرکردن فضاهای خالی استفاده نمائید .

 

 

جعبه خرگوش

 

گردآوری: سرزمین آریایی

دسته بندی : هنر » کاردستی
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حرم حضرت معصومه (س) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
پست های ویژه