ورود به سایت

 

دانلود رایگان سریال رقص روی شیشه فصل اول

دانلود مسابقه رالی ایرانی 2

دانلود رایگان سریال احضار

آموزش تصویری ساخت آبنما

در تاریخ : 93.11.20

آموزش قدم به قدم ساخت آبنما

 

اگر به آبنما علاقه دارید و نمیخواهید هزینه گزافی صرف کنید، میتوانید با استفاده از آموزش قدم به قدم و تصویری ارائه شده در این قسمت ، اقدام به ساخت انواع آبنما با هر طرح و سلیقه ای بنمائید .

اگر وسایل زیر در اختیارتان نیست، میتوانید با استفاده از دور ریزهای پلاستیکی مانند انواع قوطیهای مایعهای ظرفشویی ویا برای سایز کوچکتر ، از قوطیهای شامپو و ... برای قسمتهایی که نیاز به سوراخ شدن دارند استفاده و پس از قرار دادن چند قوطی روی هم ( مانند چیدمان سنگها روی هم ) و تزئین دور آنها با انواع سنگهای کوچک که با چسبهای مخصوص سنگ یا چسبهای 123 ، سایر موارد را انجام دهید.

از قسمتهای سوراخ شده یک شیلنگ نازک(شیلنگ کولر ) عبور داده و سپس روی قسمت بیرون آمده از بالا را بریده تا با سنگ یا ... یکسان شده وبرای اینکه مانند فواره آب به سمت بالا پاشیده نشود، یک تکه خزه ، گل یا هر چیز دلخواه را روی آن قرار داده و فیکس میکنیم تا آب روی قسمت بالا و سپس قسمتهای بعدی بصورت پخش شده بریزد. در قسمت زیرین یک پمپ باید قرار دهید که میتوان از پمپهای آب کولر، برای این سایز استفاده کنید و پمپ را باید داخل یک تشت یا هر چیزی که بعنوان حوضچه باشد قرار داده و در قسمت پائین آبنما و بصورت استتار شده قرار دهید و قسمتهای برقی را با دقت بپوشانید که برق در آب جریان نداشته باشد .

 

 

 

آموزش ساخت آبنما

 

 در صورت هرگونه سوال در زمینه این بخش و

جهت ساخت و طراحی انواع آبنما و مشاوره با شماره 09124581527 تماس حاصل نمایید

 

سرزمین آریایی پذیرای کلیه موارد تهیه شده توسط بازدید کنندگان عزیزدر سایت میباشد - دوستان گرامی در صورت تمایل می توانید موارد تهیه شده توسط خودتان رابه آدرس ایمیل
info@ariae.ir  ارسال نمائید تا با نام خودتان در قسمت مربوطه نمایش داده شود.

 

 

 

گردآوری:سرزمین اریایی

دسته بندی : تصاویر » دکوراسیون
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
پایتخت ایران کدام شهر است ؟
پاسخ : *
پست های ویژه