سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

در لیوان های مسی آب بنوشید زیرا

در تاریخ : 99.05.23

سرزمین آریایی : حتما تا به حال در رابطه با ظروف مسی و خواص شگفت انگیز ظروف مسی برای بدن ، مطلبی را خوانده یا شنیده اید ! این ظروف ، تا زمانی که روکش داخلی آنها از بین نرفته است ، موثر هستند و خاصیت خود را انتقال می دهند . شاید تصور نکنید که حتی آب خوردن در این ظروف نیز میتواند فواید جالب و موثری برای بدن داشته باشد ! در ادامه ، بیشتر با نحوه تاثیر گذاری نوشیدن آب در ظروف مسی ، آشنا شوید .

 

جلوگیری از پیری با ظروف مسی

 

 

چرا در لیوان های مسی آب بنوشیم ؟
از پیری زودرس و چین و چروک پوست جلوگیری می کند : مس به علت دارا بودن آنتی اکسیدان قوی ، اقدام به باز سازی سلول های پوستی می کند ، از پوست در برابر اشعه آفتاب ، به علت دارا بودن ملانین ، محافظت می کند و به بهبود زخم ها کمک می نماید.

 

بهبود سیستم گوارشی : بانوشیدن یک لیوان آب ، در لیوان های مسی و نگهداری آب داخل ظروف مسی ، میتوانید به بهبود کارکرد سیستم گوارشی بدن ، کمک نمایید . ظروف مسی ، به تدریج ، باعث حرکت بهتر معده و بهبود هضم غذا می شوند و موجب دفع گازها و سوء هاضمه خواهند شد .

توصیه می شود جهت دفع سموم بدن ، صبح ها و ناشتا ، یک لیوان آب که در ظروف مسی قرار داده اید ، و با لیوان مسی ، بنوشید .

 

تاثیر بر چاقی : با نوشیدن آب در ظروف مسی ، سوخت و ساز بدن را افزایش دهید و تجزیه چربی ها را به ظروف مسی بسپارید . البته این بدان معنی نیست که از ورزش کردن و پرهیز نکردن از خوردن چربی ها و غذاهای پرکالری دست بردارید .

 

کارکرد بهتر مغز : ظروف مسی ، با تاثیر خود بر روی مغز ، و سیستم عصبی مغز ، باعث افزایش قدرت ذهن و فکر می شوند . همچنین استفاده مداوم از لیوان های مسی و قرار دادن آب مصرفی ، داخل ظروف مسی ، میتواند موجب نابودی سلول های سرطانی و التیام زخم ها و کارکرد بهتر قلب شود . 

 

نکته 

 

حتما توجه داشته باشید که ظروف مسی تقلبی نباشند و همچنین ، پوشش داخلی آنها ، سالم باشد .

 

ظروف مسی ، به تدریج روی بدن تاثیر می گذارند و بدن را پاکسازی می کنند بنابراین ، با ورزش و رعایت رژیم غذایی مناسب و استفاده از میوه و سبزیجات سالم ، همراه با ظروف مسی ، سالم تر زندگی کنید.

 

بازگشت
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حاصل جمع دو با دو به حروف چند می شود ؟
پاسخ : *
پست های ویژه
از سراسر وب