سریال میدان سرخ

سریال خاتون

شب های مافیا

چگونه اعضای کانال تلگرام را افزایش بدهیم

در تاریخ : 96.08.29
سرزمین آریایی : افرادی که میخواهند بدون ساخت سایت یا هرگونه آموزشی برنامه نویسی ، اقدام به کسب درآمد با اعضای کانال تلگرام یا انتشار مقالات در کانال تلگرام ، انتشار ایده ها و خلاقیت خود در کانال تلگرام ، انتشار هنر در کانال تلگرام، آشپزی در کانال تلگرام و ... خود در کانال تلگرام ، مانند هر آنچه که امروزه در کانال های تلگرام و با عنوانهای گوناگون مشاهده میکنیم ، نمایند، با مطالعه این متن ، میتوانند به نتیجه دلخواه خود در کانال تلگرام برسند و در مدت کوتاهی اعضای کانال تلگرام خود را افزایش دهند و عضو گیری و به قولی ممبر در کانال تلگرام بگیرند.  فقط باید در نظر داشته باشید که برای دستیابی به بهترین نتیجه ، و افزایش اعضای کانال تلگرام بیشتر ، همیشه باید زمان صرف کنید که این بسته به تایم های آزاد و همچنین برنامه ریزی شما در کانال تلگرام دارد و مطمئن باشید همیشه کسانی که در راه رسیدن به هدفشان تلاش و مطالعه میکنند ، بهترین ها از آن آنهاست. 
در ضمن میتوانید در قسمت نظرات این مطلب و یا سایر مطالب سایت سرزمین آریایی ، برای دیده شدن و جذب رایگان ممبر ( عضو ) برای کانال تلگرام خودتان ، با معرفی کوتاه کانال تلگرام خود و همچنین با قرار دادن لینک کانال تلگرام ، بصورت رایگان ، عضو بگیرید و اعضای کانال تلگرام خود را افزایش دهید.

لیست پر مخاطب ترین کانالهای تلگرام

افزایش اعضای کانال تلگرام ( Telegram ) با روش های غیر معمول نظیر ربات های افزایش اعضای کانال تلگرام و نرم افزارهایی که در این روزها در اینترنت فراوان یافت می شود ، نه تنها موثر نخواهد بود بلکه در بیشتر موارد باعث هدر رفتن زمان و پول شما خواهد شد.روش هایی که در این مطلب برای افزایش اعضای کانال تلگرام معرفی شده است ، همه کاملا استاندارد، موثر و کانال تلگرام کاربردی‌ست.
هیچگاه سعی در میانبر زدن نداشته باشید تا بهترین نتیجه را از افزایش اعضای کانال تلگرام کسب کنید.
مالک و سازنده کانال تلگرام به عنوان مدیر اصلی می تواند در بدو ساخت کانال تلگرام تا ۲۰۰ نفر از مخاطبین دوجانبه (Mutual Contacts یعنی مخاطبینی که شما شماره آنها را دارید وآنها نیز شماره شما را دارند) را به کانال تلگرام اضافه کند. این عمل برای استارت کار و شروع فعالیت کانال تلگرام و افزایش اعضای کانال تلگرام به عنوان یک محرک مناسب از طرف تلگرام به سازنده کانال داده شده است تا کار رشد کانال و افزایش اعضای کانال تلگرام سرعت بیشتری پیدا بکند. اما مشکل بزرگ این روش این است که عضویت افراد کانال تلگرام بدون اطلاع و جلب رضایت آنها صورت می گیرد و ممکن است باعث ناراحتی و به طبع ترک کانال تلگرام توسط آنها شود.
اگر این امکان را داشتید ، از افرادی که شماره آنها را در گوشی موبایلتان ذخیره کرده اید ، درخواست کنید تا عضو کانال تلگرام شما شوند و آن را ترک نکنند.
خیلی از دوستان سوال می کنند که مثلاً چطور یک لیست شماره (مثل فایل اکسل، متنی و …) را وارد اعضاء کانال تلگرام کنیم؟ یا مثلاً چطور بیشتر از ۲۰۰ نفر را به کانال تلگرام اضافه کنیم؟ و سوالاتی از این دست. باید به اطلاع همه دوستانی که این سوال ها را دارند برسانم که می توان فقط و فقط ۲۰۰ نفر از مخاطبین Mutual را به کانال تلگرام اضافه کرد. اضافه کردن لیست شماره کانال تلگرام و یا مخاطب بیشتر کانال تلگرام توسط مدیر فعلاً امکان پذیر نیست و شاید در نسخه های بعدی تلگرام چنین قابلیت هایی به آن اضافه شود کهدور از انتظار است.
مطمئن باشید که راهکارهای ارائه شده در ادامه این مطلب ، با اینکه زمانبر و به قولی وقت گیر هستند ، ولی نتیجه خوبی را عاید مدیر کانال تلگرام مربوطه مینماید، و باعث افزایش اعضای کانال تلگرام خواهند شد.
۱- ارائه و تولید محتوای مناسب و ارزشمند برای رسیدن به هدف و داشتن یک کانال تلگرام ی مفید - نام کانال تلگرام /telegram.me
بهترین راه جذب مخاطب برای کانال تلگرام و افزایش اعضای کانال تلگرام ، تولید محتوای ارزشمند در کانال تلگرام است طوری که مخاطبین فعلی کانال تلگرام مجاب به بازنشر آن در گروه های تلگرام دیگری که در آنها عضو هستند شوند و افراد عضو در آن گروه های تلگرام با دیدن مطالب بازنشر شده از کانال تلگرام شما و پسندیدن آن به عضویت در کانال تلگرام شما تشویق شوند. برای این منظور توجه به توصیه های زیر می تواند مفید باشد:
تصویر لوگو و توضیحات (Description) مناسبی برای کانال تلگرام خود انتخاب کنید. از تصاویر با کیفیت بالا و رنگ پردازی عالی استفاده نمایید. چشم انسان ، زیباترین ها را جذب میکند.
در انتهای هر پستی (متن یا تصویر) که در کانال منتشر می کنید شناسه (ID, Username) کانال یا URL (لینک) آن را قراردهید تا اگر پست های کانال تلگرام در جایی دیگر توسط اعضاء فوروارد میشوند لینک کانال تلگرام هم فرستاده شود.
اگر در گروههایی عضو هستید مطالب کانال تلگرام خود را با لینک زیر آن در گروهها منتشر (Forward) کنید تا توسط اعضاء گروه ها دست به دست شود. این عمل یکی از موثرترین راه ها برای افزایش اعضای کانال تلگرام می باشد. البته بیاد داشته باشید در تبلیغ کانال تلگرام حتما از عکس و تصویر و لینک دعوت استفاده کنید.  نام کانال تلگرام /telegram.me
۲- انتخاب موضوع و هدف مناسب برای کانال مربوطه و در راستای افزایش اعضای کانال تلگرام  - نام کانال تلگرام /telegram.me 
ابتدا هدف خود از ساخت کانال تلگرام مشخص کنید و به هیچ عنوان بعد از مدتی لینک و موضوع کانال تلگرام و تغییر ندهید، سعی کنید مطالب مرتبط با نام و پیشینه کانال منتشر کنید تا از ریزش اعضاء جلوگیری شود و در عوض موجب افزایش اعضای کانال تلگرام باشد. مثلاً اگر در کانالی که از اسم و توضیحات آن برمی آید که یک کانال علمی باشد مطلب طنز یا سیاسی در این کانال ارسال شود ممکن است برخی از اعضاء این کانال از این موضوع خوششان نیاید و کانال را ترک کنند.
همچنین موضوع کانال خود نقش کلیدی در آینده آن دارد. به طور مثال کانال های سرگرمی و حاوی مطالب طنز بهتر از کانالهای تجاری، علمی و … در جذب اعضا موفق هستند.
۳- انجام تبادل لینک با دیگر کانال ها بخصوص کانال های پربازدید و یا در سایتهایی که امکان انتشار رایگان کانال تلگرام را می دهند برای افزایش اعضای کانال تلگرام . نام کانال تلگرام شما /telegram.me
راه دیگری که می تواند خیلی سریع به رشد اعضاء کانال تان کمک کند انجام تبلیغ در کانال های پر مخاطب در خود تلگرام میباشد که اینکار خود به دو روش تبلیغ متقابل و تبلیغ پولی انجام می گیرد.
در روش تبلیغ متقابل کانال تلگرام  برای افزایش اعضای کانال تلگرام و عضو گیری (که به مبادله لینک هم معروف است) شما می توانید با مدیر کانال تلگرام دیگری بر سر این موضوع که شما تبلیغ کانال تلگرام وی را در کانال خود قرار دهید و در عوض وی نیز کانال تلگرام شما را در کانال خود تبلیغ کند توافق کنید. مانند نام کانال تلگرام /telegram.me کاری که این روزها در بسیاری از کانال های تلگرام برای گرفتن عضو و افزایش اعضای کانال تلگرام مشاهده می کنید. البته کانال ها معمولا با تعداد اعضاء برابر تبادل لینک را انجام می دهند.
نکته مهم دیگر اینکه تبادل لینک در یک دوره ابتدائی جذابیت دارد ولی استفاده بیش از اندازه از آن باعث افت کیفیت کانال و خود دلیلی برای ترک کانال تلگرام توسط اعضاء می شود. سعی کنید در روز یک یا نهایتاً دوبار اینکار را انجام دهید.
در روش دوم که مختص کانال های تلگرام با اعضاء بالای ۱۰۰ هزار نفر است مدیران کانال تلگرام  با دریافت مبالغی اقدام به تبلیغ کانال تلگرام شما در کانال خود خواهند کرد. با این کار موجب افزایش اعضای کانال تلگرام شما می شوند.
۴- تبلیغ کردن کانال تلگرام در رسانه های دیگر ( نیازی به هزینه کردن ندارید /نام کانال تلگرام /telegram.me)
یکی از راه های موثر دیگر در افزایش اعضای کانال تلگرام انتشار اطلاعات و نشانی URL کانال در وب سایت های اینترنتی است. برای اینکار می توانید با جستجو در گوگل و پیدا کردن وب سایت هایی که لیست کانال های تلگرام را به اشتراک می گذارند در آن وب سایت ها اقدام به به اشتراک گذاری اطلاعات کانال خود کنید مثلاً بصورت ارسال نظر (Comment) و …
همچنین استفاده از دیگر شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک، گوگل پلاس، لاین و … نیز می تواند در افزایش اعضای کانال تلگرام مفید باشد.
۵- نگه داشتن عضو کانال تلگرام مهمتر از جذب عضو جدید برای کانال تلگرام محسوب می شود
یکی از مهمترین روش های افزایش اعضای کانال تلگرام حفظ آنها در کانال است. یعنی شما باید بتوانید درکانال جاذبه ای ایجاد کنید که اگر عضو جدیدی به کانال وارد شد به ماندن در کانال تشویق شود. در همه کانال ها همواره جذب عضو وجود دارد اما در بسیاری از آنها ریزش اعضاء بقدری است که نتنها رشدی در تعداد اعضاء کانال دیده نمی شود بلکه کاهش در تعداد اعضاء کانال قابل لمس می شود.
۶- کار تیمی مستمر در کانال تلگرام مربوطه برای افزایش اعضای کانال تلگرام
کانال تلگرام این قابلیت را دارد که چند مدیر (Admin) انتخاب کنید، اگر افراد مورد اعتمادی میشناسید آنها را ادمین کانال تلگرام کنید تا به شما برای انتشار مطالب کانال تان کمک کنند. با تولید مطالب با کیفیت بیشتر بطبع احتمال انتشار آنها در دیگر گروهها و جذب عضو بالاتر خواهد رفت. البته سعی کنید ادمین های کانال تلگرام زیاد نباشند چون ممکن است از آن طرف بام بیوفتید و با تولید محتوای زیاد عده ای از اعضاء کانال تلگرام بدلیل عدم وقت برای چک کردن همه آنها کانال را ترک کنند.
دیگر اینکه اگر کانال تلگرام دارای چند مدیر است حتما طبق یک برنامه جاری همیشه یک مدیر آنلاین کانال داشته باشید. همچنین با مدیران کانال خود همفکر شده و مشورت کنید تا بتوانید مطالب بهتر و ارزشمندتری منتشر کنید و باعث افزایش اعضای کانال تلگرام شوید.
و چند نکته مهم دیگر کانال تلگرام
سعی کنید حتماً نوع کانال تلگرام عمومی باشد، هر کاربر می تواند ۴ کانال عمومی (Public) داشته باشد. زیرا کانال های عمومی در نتایج جستجو کاربران نمایش داده می شوند و این خود می تواند یکی از راه های جذب عضو و افزایش اعضای کانال تلگرام باشد.
تا جای ممکن سعی کنید لینک کانال تلگرام خود را کوتاه و با معنی انتخاب کنید تا کاربران بتوانند آن کانال را براحتی بخاطر سپرده و در تایپ آن مشکلی نداشته باشند. هرچند که الان انتخاب شناسه مناسب بدلیل کثرت کانال ها کار سختی شده است.
تکرار مطالب باعث افت جذابیت کانال تلگرام می شود. بنابراین از ارسال مطالب تکراری کانال تلگرام خودداری کنید.
مطالب را بر اساس یک زمانبندی مشخص شده انتشار بدهید. جوری نباشد که در یک ساعت ۱۰۰ مطلب منتشر کنید و در بقیه روز هیچ مطلبی منتشر نکنید.همچنین سعی کنید از ساعت ۱۲ شب تا حدود ۹ صبح مطلبی در کانال تلگرام خود منتشر نکنید.در صورت عدو رعایت این موضوع امکان خارج شدن کاربران از کانال بسیار بالا خواهد رفت. زیا اکثر کاربران ، گوشی و تلگرام خود و هشدار دهنده های آن را روی بیصدا نمی گذارند و ارسال مطالب در زمانهای ذکر شده موجب ایجاد مزاحمت و نتیجه عکس برای افزایش اعضای کانال تلگرام دارد.
ترفندی دیگر برای افزایش اعضای کانال تلگرام

چند وقت پیش بود که تلگرام با آپدیت خود یک ویژگی بنام ساخت کانال در تلگرام رو اضافه کرد کانال مانند همان پیج در لاینه اما توانایی لایک و شیر و کامنت نداره!! به هر حال ویژگی بسیار خوبیه!ساخت کانال راحته ولی زیاد کردن کاربر به کانال نه! اگه شما هم میخواید کانالتون رو یک جا که در معرض دید باشه ثبت کنید و اعضا کانالتون رو زیاد کنید پس پست ترفند معرفی کانال تلگرام و بیشتر کردن اعضا رو با دقت مطالعه کنید

 ابتدا شما باید ربات @tchannelsbot را ادد کنید

1-سپس دستور add/ رو ارسال کنید

2-حال آیدی کانال تلگرام خود را ارسال کنید مثال :@ariae

3-در این مرحله یک نام برای کانال تلگرام خود برای نمایش انتخاب کنید مثال:مجله سرگرمی و آموزشی سرزمین آریایی

4-حالا موضوع کانال تلگرام خود را انتخاب کنید برای مثال :Education 

5-در این مرحله توضیحات مختصری درباره کانال تلگرام ارسال کنید برای مثال:مجله سرزمین آریایی ، وب سایت تفریحی، سرگرمی، علمی، کامپیوتر و تکنولوژی

6-حالا زبان کانال تلگرام را انتخاب کنید مثال:فارسی

7-اگر مراحل را بدرستی انجام داده باشید با پیام زیر روبرو میشوید:

Congratulations!

Your channel submission was processed and it now appears on the @TChannelBot charts, where hunders of thousands of @TChannelBot users can see it.

To check channel’s reviews: http://tchannels.me/c/ariae

In order to get more ratings and appear higher in charts you can ask your users to follow the link to rate your channel:
https://telegram.me/tchannelsbot?start=ariae

Email us at hi@tchannels.me or send /feedback in case of any questions or feedback.

Be heard

TChannels Team

Let me know what you want next

  • برای دیدن کانال تلگرام خود در سایت http://tchannels.me/ روی لینک روبروی عبارت To check channel’s reviews کلیک کنید
  • برای امتیازدهی و بالاآمدن کانال در سایت tchannels روی لینک روبروی عبارت In order to get more ratings and appear higher in charts you can ask your users to follow the link to rate your channel کلیک کنید
  • این سایت هم از نظر قالب و هم از نظر کارکرد و کارایی دقیق شبیه سایت  storebot است که سایت معرفی ربات بود پس اگر با اون سایت آشنایی داشتید به راحتی میتوانید با tchannels کار کنید

همچنین برای افزایش تعداد اعضای کانال تلگرام باید نکات زیر را رعایت کنید

برای افزایش اعضای کانال تلگرام میتوانید پیام انبوه بفرستین که این کار هزینه ی بسیار بالایی دارد، و همچنین میتوانید که با کانال های بزرگ تبادل بزنید که این راه هم دردسر داره و پرخرجه ،اما با انجام چند نکته شما میتوانید اعضای کانال تلگرام خود را روز به روز افزایش دهید و به جای تبلیغات پرخرج با چند دقیقه فعالیت در روز اعضای واقعی با افزایش روز افزون خواهید داشت.

ابتدا هدف خود را درساخت کانال تان مشخص کنید و به هیچ عنوان بعد مدتی لینک و موضوع کانال تلگرام را تغییر ندهید، حالا با نکات زیر کانال خود را بزرگ کنید:

1- لوگو و متن معرفی مناسبی برای کانال تلگرام خود استفاده کنید

2- مطالب و عکسهای که در کانال تلگرام میزارید حتما لینک کانال تون در زیر اون قرار دهید، تا مطالب که فوروارد میشود به همراه لینکتان فرستاده شود. ( اگر تعداد گروه زیاد میخوایین بیاین )

3- اگر گروههایی دارید مطالب کانال تون و با لینک زیر آن در گروهها ارسال کنید تا توسط دیگران دست به دست شود.( بسیار موثره )

4- کانال های سرگرمی و حاوی مطالب بهتر از کانال های تجاری و فروش محصول در جذب اعضا موثر است.

5- تبادل با کانال ها هم به افزایش اعضا کانال تلگرام کمک میکند، اما معمولا با اعضای یکسان تبادل میکنند

6- کانال تلگرام این قابلیت را دارد که چند ادمین انتخاب کنید، اگر افراد مورد اعتمادی میشناسید آنها را ادمین کنید تا به شما در انتشار مطالب کانال تان یاری دهد.

لیست برخی کانال های تلگرام

کانال تلگرام کانال هنر چاپی کانال صنایع دستی ویترایی و دکوری هستش Honar_chap@ کانال تلگرام کانال تلگرام جوک های خنده دار و سرگرمی لینک عضویت t.me/joinchat/AAAAAEMTmGe6C_ttjCFelw  کانال تلگرام کانال کانون متخصصین دانا .me/iran_kmd telegram.me/Joft6Ghamiha کانال تلگرام کانال محبوب زیرtelegram.me/No_joom

کانال تلگرام كانالي سرگرم كننده lizovilizTt.me/jiielegram.me/delbaranehamoun… کانال تلگرام بروزترین کانال موزیکبهترین کانال عمومیtelegram.me/Bin45 کانال تلگرام یک کانال برای کتابخون شدن@Yekam_bekhonhttps://t.me/yekam_bekhon کانال تلگرام موسیقی بیکلام وآرامش بخش، موسیقی خارجیمتن های روانشناسی وانگیزشیفیلم ها وانیمیشن های کوتاه وجالبآموزش نقاشی وطراحیکلیپ ها ومتن های مربوط به نقاشی کانال تلگرام elilotf@جورابای خوشگلو بانمک برای کوچولوهای خوشگلو بانمک‍♂️‍♀️t.me/baarizann کانال تلگرام کانال شعرهایم برای توکانالی با موضوع شعر و ترانه از شاعرهای مطرح-موزیک و فیلمهای متنوع- کانال تلگرام telegram.me/khat_khatihaye_delam کانال تلگرام رفتم تو این کانال از خنده داشتم خودکشی می کردم نمی‌دونید چقدر باحاله ،اگه‌عضو نشین ضرر کردین t.me/Bestwestresthttps://t.me/joinchat/AAAAAEOAu75vsLgXlaIQIwپیج اینستاگرام کانال تلگرام : instagram.com/_u/birjand.knauf کانال تلگرام سلامرفتم این کانال اونقدر خندیدم که سیکس بک در اوردم.خخخخخخ@khandegaz کانال تلگرام کانال ترانه های زیر خاکی و قدیمیt.me/TaranehayeZirKhakihttps://telegram.me/Plus_M4 کانال تلگرام telegram.me/joinchat/C-Rnf0CB3HDe_HdLPVy3hw@appandroidfil کانال تلگرام کانال همه چیز از همه جا@anilgram کانال تلگرام آدرس کانال : t.me/best_android_gameshttp://t.me/adab_paidari_kermanshahhttp://telegram.me/adab_paidari_kermanshahadab_paidari_kermanshah@T.me/texpin کانال تلگرام برترین انیمیشن کوتاهديالوگ و سخن ماندگارموسیقی بی کلامداستان کوتاهتصاویر زیباشعار ما:با ما بروز باشید..شما تو این کانال هر چی بخواهید هست…پیشنهاد میکنیم…به جای اینکه چند کانال را یکبار بخوانید،کانال ما را چند بار بخوانیدhttps://telegram.me/b_rooozکانال بزرگ موسیقی موزیکا  t.me/joinchat/AAAAAEFN9bQFww978ak5gQhttps://t.me/joinchat/AAAAAEFN9bQFww978ak5gQ  کانال تلگرام  t کانال تلگرام .me/joinchat/AAAAAEFN9bQFww978ak5gQ@faghatkhodaplz کانال تلگرام مناجات با خداكانالاز هر دري سخنيt.me/azhardarisokhanee کانال تلگرام کانال محصولات ارگانیک انگبینt.me/Angabinorgani کانال تلگرام کانال سرگرمی آرشکدهجدیدترین و نابترین جوک ها و فیلمها و موزیکا و موزیک ویدیو ها عکسها و گیفها واستیکرها و ویدیوها و دلنوشته و اخبار روزخلاصه همه چی دونهبدون تبلیغات ازار دهندهساعاتی خاص برای اریال مطالب در نظر است telegram.me/ArAshkadee کانال تلگرام کانال ترجمه متون انگلیسی کانال تلگرام motaarjemin@ کانال تلگرام مرجع بهترین و بروز ترین موزیک های#ایرانی#خارجی#بیسدارو همچنین موسیقی متن فیلم ها و سریال ها کانال تلگرام @diverse_music@diverse_music کانال تلگرام یه کانال اجتماعی،خبری زدیمهر لحظه با جدیدترین اخبار ، رویدادها و مطالب با شما خواهیم بودبه اعضای کانال ما بپیوندید کانال تلگرام @MaRiWaNRoZHhAlat کانال تلگرام یه کانال توپ برای دانشجویان ارشد و دکترا که میتونه از ابتدا تا انتهای انتخاب موضوع و دفاع نهایی و همچنین استخراج و چاپ مقاله هاشون بهشون کمک کنه و مشاوره باین کانال توسط یه گروه خبره از فارغ التحصیلان دکترا که دغدغه کیفیت پژوهش در ایران رو دارند تشکیل شدهبا عضویت در این کانال می تونید هر روز مطالب آموزشی و انگیزشی در مورد برنامه ریزی پژوهشی رو دریافت کنیدبه کانال گروه مشاورین پژوهش سبز بپیوندید کانال تلگرام t.me/pajoohesh_sabz کانال توپ دارم پر از عکس برای پروفایل و مطالب عارفانه و عاشقانه و اهنگهای جدید کانال بدون تبلیغ ما رو حمایت کنید و لذت ببرید …دلنوشته بیایید@Zheloophenتکست های زیبا کانال تلگرام  t.me/joinchat/AAAAAERp4Z1PUAkW-fVxJw کانال تلگرام کانالی عاشقانه برای عاشقاhttps://t.me/mahpishonii1396 کانال تلگرام کانال تلگرام به تکس :پر از متن های تاثیر گذارمتن ادبیمتن فلسفیسخن از بزرگان کانال تلگرام telegram.me/behtex کانال تلگرام لینگ عضویت در کانال استودیو زاینده روداطلاعات عمومی.فیلم.عکس.اهنگ.کلیپ. پزشکی.طنز.اموزشی.زناشویی.سرگرمی.علمی .عاشقانه.نرم افزار.خبرهای روز و ……..در صورت امكان كانال ما رو به دوستانتون معرفی كنيد و لینگ را داخل گروهاتون فوروارد كنيد.ممنون كه هستين و من رو همراهی ميكنيناین کانال هیچگونه پست غیر اخلاقی ندارد و برای هر سن و سالی مناسب میباشد.نظر. انتقاد. پیشنهاد. …….برای عضو شدن در این کانال کانال تلگرام  کانال تلگرام /telegram.me/STEDIOZayanderood کانال تلگرام کانال ماهی و میگو کاروف @karoofی کانال عاشقانه ی خاص ک تازه درستش کردم عضو شو و شبای تنهاایی تو درون بگذرون @isghchannelدیدگاه :کانال اهل سنت و جماعت @eslamiiihttps://t.me/land_filmسلام دوستان كانال من راجع به نكاتي درباره زيبايي و يه كانال خوب و مفيد براي خانمهايي كه به زيباييشون اهميت ميدن وهميشه توهرجمعي ميدرخشند.راهكارهايي ساده براي داشتن پوست و مويي سالمهمه چيز درباره زيبايي خانومهابه كانال مابپيونديدhttps://t.me/beautypluseسلام دوستان گل به کانال ما بپیوندیدامیدواریم لذت ببرید ک میبرید۞•*بِسْم ِﺍللهِﺍلْرَّحْمَنِﺍلْرَّحِيمِ*•۞مجله پارازیت ــ۸ـــــ۸ـــ۸ـــــتوئیت هایِ ناب برا پروفایلت@Textmatrixدیدگاه :آموزش مرحله به مرحله آرایشگری در خانه همراه با فیلم وعکس،ترکیب موی طبیعی و شیمیایی بسیار زیبا،آموزش،شینیون میکاپ گریم و…https://t.me/joinchat/AAAAAEPqw4AI4SYujjRBEQhttps://telegram.me/ach_fra https://telegram.me/ach_fra_adminگروه لینکده بیش از 1k عضو فعالبا عرض سلا و احترام فراوانکانال بانک مطالب حقوقیاخبار و وقایع حقوقیمشاوره حقوقی و کیفریراهنمایی در مورد پرونده های حقوقی و کیفریبا کانال بان مطالب حقوقی وکیل خود باشیدباتشکر فراوانjudgemohamad@https://t.me/judgemohamaاگه میشه به کانال منم سر بزنید در مورد سبک زندگی هست مطالبش رو خودم از مجلات خارجی ترجمه میکنم پس اگر میخوایین تک و نمونه باشین به کانالhttps://t.me/taknemoneha حتما سر بزنید و عضو بشین ازتون ممنونمیه کانال پر از ***استیکر***قشنگ. استیکر….استیکر….استیکر….‌استیکر….‌استیکر….‌استیکر….‌استیکر….‌استیکر….‌استیکر….‌استیکر….‌استیکر….‌استیکر….‌استیکر….‌استیکر….‌استیکر….‌https://telegram.me/stiker2017کانال شخصیhttps://telegram.me/secretlifeخانه ی دوست کجاست؟تنها کانال رسمی روزنامه جام‌جم استان گلستانپذیرش و جذب آگهی با تخفیفات ویژهبرای دانستن آخرین اطلاعات و اخبار بروز و متنوع با ما همراه باشید.@jamejamgolestanکانال از تخیل تا واقعیت@wikispaceکانال ❤ بـهتـــــرینـــــها ❤ پر از مطالب و عکس و گیف و کلیپ و ترانه و بهترینها…… منتظر شما هستیمhttps://telegram.me/joinchat/DQvsPz-v5RN3eMHyIL0kzAكانال فرهيختگان ايران كانالي علمي-پژوهشي براي معرفي كنفرانس هاي گروه علوم انساني به پژوهشگران واساتيد و …در تمامي كشور و در جهت نشر دانش مديريت خدمت ميكند.http://t.me/@confnewsدر کانال ما با تجربیات دوستان در موضوعات مختلف اشنا میشوید تجربیات جالب و کاربردی که کیفیت زندگی را افزایش می دهد و راهکارهای جالب . ساده برای حل مشکلات به شما ارئه می دهدhttps://t.me/chaaredanکانال اموزش صفرتا صد حسابداریلینک کانالhttp://t.me/hesabdarimodernسؤالات حقوقي خود را بپرسيدhttps://t.me/lawinstutuet.me/kolbeye_eshgh66@kolbeye_eshgh66کلبه عشقهمه نوع مطلب درمورد یهزندگی ♥️عاشقانه ♥️ویک خونه ی گرم وصمیمیمطالب،تبلیغ وعکسهای غیراخلاقی نداریم♥️شما مارا تبلیغ کنیدهدف:امیدوارم با این مطالب زندگیها شیرینتروگرمتر بشه♥️آموزش دفاع شخصی ،مبارزه و سلاح و ویدیو درخواستی آموزش رزمی در کانال https://telegram.me/fightstreethttps://telegram.me/NazarSanj20دکوراسیون و ایدهhttps://telegram.me/decco_arthttps://t.me/MoshtarianAallahهترین گلچین مداحی هامداحی های درخواستی شما فقط در@madahi_farsi_torkiiگروهمم خیلی مفید مال سلامتی و طب سنتی هست بیا ضرر نمیکنیhttps://t.me/joinchat/CruAN0L9fXfYruvoTrv0sgسلام کانال من خیل مفیدهhttps://t.me/tahghig2017حتما عضو شید ضرر نمی کنیدمطالب طنز به روز و رمان ها و کتاب های صوتی و پی دی اف رو میذارم تو کانالم سر بزنیدhttps://t.me/GishnizChannelبه جمع دل شکستگان بپیوندید@fazdeltangi76پر از عکس نوشته های شاخ و تیکه دار برای پروفایلهمراه با توییت های سنگین,ادبی,طنز,…همه و همه در چنلhttp://t.me/soqoote_Sokootمشهد دات کاماخبار، تصاوير و مطالب مربوط به مشهدhttps://t.me/mashaddotcomآخرین خبرهای استان فارس، واقعی، فوری و فراجناحی را در کانال رسمی آخرین خبر فارس دنبال کنی@fars_todayhttp://t.me/hotdoqبهترین و خوشکل ترین مطالب رو توی کانال آوای عاشقانه ببینیدتشریف بیارید با تشکرhttp://telegram.me/Avayeashghaneکانال احساس صورتی پر از آهنگ های جدید و بروز شده و مطالب زیبا و احساساتی فقط و فقط در کانال احساس صورتیhttps://telegram.me/feel_pinkبه جمع بیست هزارنفره ما بپیونید کانالی امن برای مطالعه بانوان گر امی رمان حکایات گیف اهنگ های قدیمی رادیو و….https://t.me/ketabvnevshtafzarآهنگ های شاد و غمگینمتن های زیبا و احساساتیپس زود باش بیا این تواعضای محترم کانال لطفا کانال لطفا لینکمون را معرفی کنیند@feel_pinkهروز پنج مطلب زیبا از منابع (طب الرضا علیه السلام) (کشکول شیخ بهایی) و (القطره) , … برای شما قرار خواهیم داد.لطفا برای حمایت از ما , کانال “پیام شیعه” را به دوستان خود معرفی کنید.https://t.me/payameshieچند وقتی هست دنبال یه استاد اخلاق خوب و عالی میگردمتا اینکه بحمدلله با این کانال آشنا شدم، الحمدلله تاثیر زیادی تو زندگیم گذاشتهاز سخنان بزرگان تا رفتار و واکنش های مناس تو همه موقعیت ها، هر چی بخواین هست.https://telegram.me/Tariq_Allahمیخوای بدونی هنرمن مورد علاقت چکار میکنه ؟زود بیا …https://t.me/joinchat/AAAAAEJ2ws-L4s6N3LMmhAدیدگاه :کانال خبری ربکابروز ترین اتفاقات ایران و جهاناخبار حوادثخبرهای سیاسی،اقتصادی،فرهنگیاستخدامی های روز ایراناطلاعات عمومیگردشگریو هر مطالب جالب و خواندنی…لینک کانال خبری ربکاhttps://t.me/joinchat/AAAAAEJb0_B8BPrYuz8L3g“مرجع موسیقی بی کلام”هر روز با موسیقی بی کلام و کلیپ های جدیدآدرس کانال: https://t.me/atunesirکانال طنز و سرگرمی کَچِلیکhttp://t.me/kachelik_channelمجله گراممجله ای با طعم تلگرامhttp://t.me/Majalegram@Majalegramکانال زیبا هنرچاپ دستی بر روی تمامی پارچه هاچاپ بر روی شال، تیشرت، لباس، مانتو، شلوار، کیف پارچه ای، جعبهبرای دیدن کارها و نمونه کارها به کانال ما یه سری بزنیدhpps://t.me/zibahonar67https://t

دسته بندی : تکنولوژی » نرم افزار
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حرم امام رضا (ع) ( امام هشتم ) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
پست های ویژه