سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

برنامه ریزیهای مسکو برای جام جهانی 2018

در تاریخ : 96.07.03

سرزمین آریایی آلکسی تیخننکو، رئیس بخش هتل‌های اداره ورزش و گردشگری مسکو در جمع خبرنگاران ژاپنی در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری توکیو گفت: مسکو انتظار دارد تا یک میلیون هوادار فوتبال از کشورهای مختلف جهان در طول برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به این شهر بیایند.

 

تیم های صعود کرده به جام جهانی 2018وی در ادامه اظهار داشت: هم‌اکنون رزرو اتاق در هتل‌های مسکو فعال شده و بسیاری از تیم‌های ملی شرکت‌کننده در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شهر مسکو را به عنوان محل برپایی اردوی خود انتخاب کرده‌اند. همچنین هواداران فوتبال می‌توانند علاوه بر مسکو ۱۰ شهر دیگر میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ را به عنوان محلی برای سفرهای خود و تماشای بازی‌ها انتخاب کنند. ما انتظار داریم که تا یک میلیون هوادار فوتبال در این رقابت‌ها وارد مسکو شوند.

آلکسی تیخننکو در خاتمه یادآور شد: شهرداری مسکو به همراه نهادهایی کنترل قیمت اماکن اقامتی جهت میهمانان و هواداران فوتبال را تحت‌نظر دارد تا شاهد گرانی کاذب در مدت‌زمان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نباشیم. هم‌اکنون در مسکو هزار هتل با ظرفیت ۶۳ هزار اتاق وجود دارند که فکر می‌کنیم میهمانان ۳ یا ۴ روز را برای اقامت در مسکو انتخاب کنند.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی ۲۰۱۸ مربوط به سامارا یکی از ۱۱ شهر میزبان این رقابت‌ها است.

روزنامه سامارا اعلام کرد که مسئولان این شهر برنامه ویژه گردشگری را برای هواداران فوتبال در جام جهانی آماده کرده‌اند. این برنامه گردشگری با توجه به مدت اقامت میهمانان از یک تا چند روز پیش‌بینی شده‌ است. کوتاه‌ترین مسیر گردشگری برای افرادی که فقط یک روز در سامارا حضور خواهند داشت کمتر از ۳.۵ کیلومتر است.

جام جهانی ۲۰۱۸ با شرکت ۳۲ تیم از جمله تیم ملی فوتبال ایران در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه سال ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

 

 

 

معرفی کسب و کار : اسامی فعالان قالیشویی در زمزم

 

 

بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حرم حضرت معصومه (س) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
پست های ویژه