سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

آموزش نحوه داشتن پوستی شاداب پس از بیدار شدن

در تاریخ : 97.12.14

سرزمین آریایی : پوست یکی از مهمترین قسمتهای بدن در نشان دادن پیری و یا جوانی و سرزندگی است. اغلب افراد ، با وجود داشتن سنین پایین ، پوستی پیر دارند که همین امر موجب پیر بنظر رسیدن آنها میشود . برخی دیگر ، از پوستی سالم و خوب بهره مندند ولی به علل گوناگون مانند دیر خوابیدن هنگام شب ، خستگی کاری و ... روز بعد، پوستی بی روح و خسته دارند. در ادامه راهکاری ارائه شده که میتواند تا حد بسیار بالایی ، خستگی چهره را پنهان نماید. 

 

آموزش شاداب کردن پوست پس از خواب

 

 

استفاده از یخ و آب سرد 

حتما با آب سرد و یا یک تکه یخ ، صورت خود را پس از بیدار شدن ، ماساژ بدهید. این ماساژ ، اگر به مدت کوتاهی نیز انجام شود، تاثیر بسیار بالایی در سرحال شدن فرد و همچنین شادابی پوست صورت دارد.

 

پنهان کردن خستگی چشم

اگر میخواهید در ساعت ۶ صبح هم صورتتان روح داشته باشد و چشمان تان براق تر و بیدار تر باشد، از یک مداد بژ رنگ برای مژه های خود استفاده کنید، اگر خسته باشید یا چشمانتان کمی قرمز باشد، برای جلوگیری از خسته نشان دادن صورت این مداد میتواند گزینه مناسبی باشد. همچنین مدادهای سیاه رنگ برای گیرا بودن چشمها موثرند و مقداری مداد چشم به رنگ سیاه ، داخل چشم بکشید. همچنین یا کشیدن خط چشم ، تا حد بسیار بالایی ، این کسالت را محو خواهید کرد.

 

معجزه رژ گونه

از مقدار نامحسوسی رژگونه روی گونه ها استفاده کنید، چرا که باعث میشود پوستتان کمی رنگ گرفته و حالت بیداری و نشاط آن افزایش یابد. 

 

آرایش لب

براق کننده ها و رژلبهایی با رنگ گرم ، میتوانند کسلی و بیحالی صبحگاهی را محو نمایند.

دسته بندی : هنر » گریم و زیبایی
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حرم حضرت معصومه (س) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
پست های ویژه