سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

لباسهایی تمیز باکیف لباسشویی برای خانه و سفر

در تاریخ : 95.09.19

 سرزمین آریایی : در سفر و یا در منزل اگر دسترسی به ماشین لباسشویی ندارید ، میتوانید با این کیف لباسشویی ، با قابلیت تمیز کردن عالی ، اقدام به شستشوی لباسهای خود نمایید.

کیسه لباس‌شویی اسکرابا:

اسکرابا واش بگ سبک‌ترین و فشرده‌ترین ماشین لباس‌شویی دنیا است که کمتر از ۱۴۵ گرم وزن دارد. در واقع، این وسیله درست مثل یک تخته‌ی رخت‌شویی است اما نه به شکل سنتی آن، این اختراع جدید به راحتی تا می‌شود و در میان اسباب و لوازم سفر قرار می‌گیرد.

 

با داشتن چنین وسیله‌ای می‌توانید به راحتی در هر جا و هر زمان لباس‌های خود را بشویید، حتی نیازی به اتصال به برق یا شارژ نیست و تنها با مقدار اندکی آب می‌توانید لباس‌های خود را بشویید.

 

نحوه‌ی کار کیسه لباس‌شویی اسکرابا:

همان‌طور که گفته شد این کیسه‌ لباس‌شویی شکل نوینی از تخته رخت‌شوی‌های قدیمی است. برآمدگی‌های سطح درونی این کیسه چون شوینده عمل می‌کنند و به خوبی و در کوتاه‌ترین زمان لباس را تمیز می‌کنند. نتیجه‌ی نهایی درست مثل زمانی است که لباس را در ماشین‌ لباس‌شویی‌های خانگی می‌اندازید.

 

دستورالعمل استفاده از کیسه لباس‌شویی اسکرابا:

 کیسه را با ۲ تا ۳ لیتر آب پر کنید. مایع لباس‌شویی (بهتر است از مایع لباس‌شویی استفاده کنید، زیرا پودر لباس‌شویی برای حل شدن به زمان بیشتری احتیاح دارد) و لباس‌ها (۱ تا ۶ دست لباس) را درون کیسه بیاندازید.

دهانه‌ی کیسه را ۴ یا ۵ بار به سمت پایین جمع کنید و انتهای آن را با گیره ببندید.

هوای درون کیسه را خالی کنید. می‌توانید درپوش کیسه را خارج کنید و اجازه دهید هوا کاملا خارج شود.

با فشار دادن، لباس‌ها را به دیواره‌‌های کیسه بمالید. سطح داخلی منحصربه‌فرد این رخت‌شوی انعطاف‌پذیر جادو می‌کند و در کمتر از ۳۰ ثانیه (برای یک شستشوی سریع) یا ۳ دقیقه (برای شستشوی دقیق) لباس‌ها را تمیز می‌کند. سعی کنید لباس‌های ظریف یا حساس را به آرامی و ملایمت مالش دهید.

گیره را باز کنید، کیسه را به حالت اول به صورت صاف درآورید و آب درون آن را کم‌کم خارج کنید. با پر کردن دوباره‌ی کیسه با آبِ تمیز و تکان دادن آن، لباس‌ها را آبکشی کنید.

حالا لباس‌های شما کاملا تمیز شده‌اند و می‌توانید صبر کنید تا خشک شوند.

 

مزایای کیسه لباس‌شویی اسکرابا:

  • برای شستن لباس‌ها زمان کم‌تری صرف می‌شود (کمتر از ۳۰ ثانیه برای شستشوی سریع و ۳۰ دقیقه برای شستشو با کیفیتی در حد ماشین لباس‌شویی).
  • نیازی به استفاده از سینک‌ها و تشت‌های نه‌چندان بهداشتی مسافرخانه‌ها و متل‌ها نیست.
  •  در مقایسه با استفاده از خشک‌شویی هتل‌ها، هزینه‌ی کم‌تری پرداخت خواهید کرد.
  • در مقایسه با ماشین‌های لباس‌شویی، کیسه اسکرابا با ملایمت بیشتری با لباس‌ها رفتار می‌کند و در عین حال کیفیت شستشوی این کیسه کم‌تر از ماشین‌های لباس‌شویی نیست.
  • دیگر نیاز نیست، دشواری شستشو با دست را متحمل شوید.
  • نسبت به شستشو با دست به نتیجه‌ی مطلوب‌تری می‌رسید.
  • اگر به سفری چند هفته‌ای رفته‌اید و نمی‌توانید لباس زیادی به همراه ببرید اصلا جای نگرانی نیست، با به همراه داشتن کیسه اسکرابا می‌توانید به راحتی لباس‌های چرک خود را بشویید و در کوتاه‌ترین زمان دوباره استفاده کنید.
  • اسکرابا علاوه بر یک ماشین لباس‌شویی قابل حمل، یک ساک ورزشی و کیسه‌ای برای نگهداری از وسایل خانه هم هست.
  • با شستن لباس‌ها با اسکرابا آب کم‌تری مصرف می‌شود، چیزی حدود ۲ تا ۶ لیتر آب؛ بنابراین در مصرف آب هم صرفه‌جویی کرده‌اید.

 

کیسه لباس‌شویی اسکرابا یکی از مهم‌ترین لوازم مورد نیاز هر مسافر است. با توجه به مزایای این وسیله به قطعیت می‌توان گفت اسکرابا یکی از بهترین همراهان هر ماجراجوی عاشق سفر است.

تنها نکته‌ی منفی که می‌توان برای اسکرابا ذکر کرد، قیمت نسبتا بالای آن است. قیمت هر کدام از این کیسه‌های سبز رنگ چیزی حدود ۵۰ دلار است، اما قطعا کارایی این کالا ارزش این میزان هزینه را دارد، چرا که در وقت و پول صرفه‌جویی می‌شود. در حال حاضر امکان خرید این کیسه لباس شویی از سایت eartheasy فراهم است. با خرید از این وب‌سایت، بخشی از پولی که پرداخت می‌کنید صرف تامین آب آشامیدنی برای مناطقی از جهان می‌شود که دسترسی به آب شرب ندارند. 

 

لباسهایی تمیز باکیف لباسشویی برای خانه و سفر

 

لباسهایی تمیز باکیف لباسشویی برای خانه و سفر

 

لباسهایی تمیز باکیف لباسشویی برای خانه و سفر

 

لباسهایی تمیز باکیف لباسشویی برای خانه و سفر

 

لباسهایی تمیز باکیف لباسشویی برای خانه و سفر

 

لباسهایی تمیز باکیف لباسشویی برای خانه و سفر

 

لباسهایی تمیز باکیف لباسشویی برای خانه و سفر

 

لباسهایی تمیز باکیف لباسشویی برای خانه و سفر

 

معرفی کسب و کار : اسامی فعالان قالیشویی در جوادیه

 

 

دسته بندی : هنر » خانه داری
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
پایتخت ایران کدام شهر است ؟
پاسخ : *
پست های ویژه