سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

با تنفس و پلک زدن گوشی خود را کنترل کنید

در تاریخ : 95.09.18

با تنفس و پلک زدن گوشی خود را کنترل کنیدبا تنفس و پلک زدن گوشی خود را کنترل کنید

سرزمین آریایی : این فناوری جدید ، توسط ماریسیو مزا موسس شرکت کانادایی ابداع شده که سپر تسلا نامیده میشود و جهت کمک به افراد معلول برای استفاده از گوشی هایشان کاربرد دارد.

این ابزار ۳۵۰ دلاری فرامین صادر شده با استفاده از پلک زدن، ضربه زدن با آرنج و حتی تنفس را به فرامین قابل درک برای رایانه‌ها،گوشی‌ها و تبلت‌ها مبدل می‌کند. برای این کار تنها کافیست گوشی یا رایانه را از طریق پرت یو اس بی به ابزار یاد شده متصل کنید.
سپر تسلا حتی با ویلچرهای پیشرفته که از قابلیت های کنترل رایانه ای برخوردارند نیز سازگاری دارد و می‌تواند با آنها هماهنگ شود. افراد بر مبنای شدت و نوع معلولیت می توانند تنظیماتی را برای استفاده از این دستگاه اعمال کنند و به عنوان مثال با تکان دادن سر ویدئوهای گوشی را اجرا کنند.
ابزار یادشده به گونه‌ای طراحی شده که از شش سوییچ به طور همزمان پشتیبانی می‌کند و هر یک از آنها می‌توانند تا انجام دو عمل را با فشار کم یا شدید به طور همزمان مورد پشتیبانی قرار دهند.
قابلیت شناسایی و درک فرامین صادر شده با کوچکترین میزان حرکات بدن از جمله مزایای این دستگاه است که به معلولان حرکتی دارای مشکلات شدید امکان می‌دهد به راحتی از آن استفاده کنند و حتی با تنفس نه چندان شدید حسگرهای دستگاه را برای اجرای فرامین فعال کنند.
تلاش برای تکمیل این دستگاه از سال ۲۰۱۰ آغاز شده و تا به حال ۳۰۰۰ نفر در سراسر جهان آن را آزمایش کرده اند و امید می رود با کاهش قیمت این محصول به زیر ۲۰۰ دلار در سال‌های آینده افراد بیشتری بتوانند از آن استفاده کنند.

 

 

ایتنا 

 

معرفی کسب و کار : اسامی فعالان قالیشویی در پاچنار

 

دسته بندی : تکنولوژی » موبایل
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
پایتخت ایران کدام شهر است ؟
پاسخ : *
پست های ویژه