ورود به سایت

 

اثرات ناخوشایند و طولانی این بیماری بر روی پوست

در تاریخ : 95.09.17
فیس بوک
تویتر
گوگل پلاس
فیس نما

اثرات ناخوشایند و طولانی این بیماری بر روی پوست

 

سرزمین آریایی : نریمان شهبا متخصص پوست و مو در گفتگویی در رابطه با بیماریهای پوستی ، از سالک که یکی از شایع ترین بیماریها میباشد ، اطلاعاتی را در اختیار مخاطبان قرار داد و تاکید کرد که میبایست از زخم های ایجاد شده روی سطح پوست که مدت زیادی از بروز آن میگذرد و بهبود نمی یابند ، بی تفاوت نگذشت و حتما به پزشک مراجعه شود.
سالک نوعی بیماری پوستی است که موجب ایجاد لکه و زخم های با ظاهر ناخوشایند در بدن افراد می شود که در برخی مناطق آب و هوایی بیشتر مشاهده می شود.
 زخم های حاصل از بیماری سالک معمولا به مدت یک سال روی پوست می مانند که روند درمان آن به کندی انجام می شود و در صورت درمان نشدن موجب ایجاد گودی و فرو رفتگی در پوست می شود.
در صورت معالجه سالک به خصوص در ناحیه صورت تا حدود زیادی می توان از آثار ناشی از آن بر سطح پوست پیشگیری کرد.
سالک زخم بد منظره ای را در سطح پوست ایجاد می کند و احتمال عفونت های ثانویه منشا آلودگی برای افراد دیگر را به همراه دارد.
 هر زخمی در مدت پس از سه هفته درمان نشود احتمال بروز بیماری سالک و بیماری مهم دیگر را تشدید می کند که مراجعه به پزشک متخصص در صورت مشاهده این علائم ضرورت دارد.
وایجیسی
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
پرسش :
پایتخت ایران کدام شهر است ؟
پاسخ : *
حیات وحش و دیدنیهای ایران و جهان( مشاهده تمام مطالب )