ورود به سایت

 

مزایای استفاده از درب ضد سرقت

در تاریخ : 95.07.03
فیس بوک
تویتر
گوگل پلاس
فیس نما

سرزمین آریایی : امروزه به دلیل افزایش میزان جرم و سرقت در تمام شهرهای جهان ، مالکان منازل مسکونی و اداری برای در امان نگهداشتن سرمایه خود از هر وسیله امنیتی استفاده می کنند . یکی از این وسایل دربهای ضد سرقت است . درب ضد سرقت به واسطه اینکه در ساختش از ورق های فولادی استفاده شده است می تواند کمک شایانی به افزایش سطح امنیت یک واحد بکند . سیستم قفل های درب ضد سرقت به این شکل است که با هر بار چرخش کلید چند زبانه در داخل چهارچوب قرار می گیرد . این درب ها علاوه بر اینکه از لحاط ایمنی مفید هستند در برابر صدا نیز عایق خوبی می باشند . همچنین به علت استفاده از نوارهای درزگیر در ساخت این دربها از ورود گرد و غبار نیز به داخل جلوگیری می کند . دربهای ضد سرقت موجود در بازار به 3 نوع درب ضد سرقت ایرانی ، درب ضد سرقت ترک و درب ضد سرقت چینی تقسیم می شوند .

 

 

درب ضد سرقت

 

 

از این میان به عنوان یک پیشنهاد اگر شما نیاز به درب ضد سرقت دارید بهتر است از درب ضد سرقت ایرانی و یا درب ضد سرقت ترک استفاده کنید چون دربهای ضد سرقت چینی واقعا از لحاظ کیفیت در سطح پایین تری برخوردار می باشند .

 

 

منبع : فروشگاه درب ضد سرقت

بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
پرسش :
سال پیروزی انقلاب اسلامی چه سالی است ؟ ( به عدد )
پاسخ : *
حیات وحش و دیدنیهای ایران و جهان( مشاهده تمام مطالب )