سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

کلیه هایی سالم با مصرف زنجبیل

در تاریخ : 95.06.28

کلیه هایی سالم با مصرف زنجبیل

سرزمین آریایی : زنجبیل از دیر باز در طب و خوراک کاربرد فراوانی داشته و دارد و امروزه نیز بسیاری از امراض و بیماریها توسط آن درمان می شوند. در این بخش درمان درد و برخی امراض کلیه توسط این گیاه را بشناسیم.مصرف های دارویی :
بیش از 2000 سال است که از زنجبیل و ساقه آن به عنوان دارو استفاده می کنند. همچنین این روزها برای درمان بسیاری از بیماری ها از قبیلاستفراق و حالت تهوع نیز این گیاه دارویی را پیشنهاد می کنند. امروزه می توانید از زنجبیل به شکل تازه یا خشک شده در چای استفاده کنید. حتی در برخی جاها از آن به عنوان کپسول نیز استفاده می کنند.

خواص دارویی :

تحقیقات نشان داده که زنجبیل تاثیر بسیار زیادی بر کلیه و مشکلات کلیوی دارد دلیل اصلی آن هم این است که آنتی اکسیدان موجود در گیاه زنجبیل باعث می شود تا از کلیه در مقابل بیماری ها و مشکلات آن دفاع کند.

جلوگیری از مسمومیت کلیوی :

آزمایشاتی که بر روی تعدادی موش آزمایشگاهی انجام شد نشان داد که این موش ها از مسمومیت کلیوی جلوگیری به عمل آمده پس از تزریق زنجبیل به آنها و پس از آن دادن الکل به آن ها به این نتیجه رسیدند که موشهایی که زنجبیل مصرف کرده اند الکل تاثیر کمتری بر کلیه های آنها دارد. باز هم به این نتیجه رسیدند که آنتی اکسیدان موجود در زنجبیل باعث شده تا کلیه آنها کمتر مورد آسیب قرار گیرد.

هشدار :

اگرچه زنجبیل فواید بسیار زیادی دارد اما در آخر پیشنهاد می شود که اگر میخواهید برای درمان مشکل کلیوی خود از زنجبیل استفاده کنید حتما با پزشک خود مشورت نمایید.
معرفی کسب و کار : اسامی فعالان قالیشویی در هفت حوض
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حرم حضرت معصومه (س) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
پست های ویژه