سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

قتل نوعروس 4 ماهه قبل از جشن ازدواج

در تاریخ : 95.04.28

قتل نوعروس 4 ماهه قبل از جشن ازدواج

 

سرزمین آریایی : سپیده همیشه با تلگرام و لاین و ... مشغول بود و به حرفها و حساسیت های من اهمیت نمی داد و ....

 

تازه‌داماد تنها ۴‌ ماه پس از مراسم عقد، همسر ۱۶ساله‌اش را در خواب به قتل رساند تا دختر جوان هرگز نتواند مراسم عروسی‌اش را جشن بگیرد.

متهم می‌گوید که همسرش مدام در لاین و تلگرام سرگرم بود و همین باعث عصبانیتش شده بود.ساعت 8صبح دیروز جوان 23ساله‌ای به یکی از کلانتری‌های شمال تهران رفت و مدعی شد که نوعروسش را به قتل رسانده است.او که گریه می‌‌کرد اعتراف کرد ساعتی قبل به‌دلیل اختلافاتی که با دختر 16ساله داشته، درحالی‌که وی در خواب بوده، کنترلش را از داده و جان او را گرفته است.

پسر جوان گفت: محل قتل، خانه‌ای است که از مدتی قبل آنجا را اجاره کرده بودم. پس از قتل چند ساعتی در کنار جسد همسرم ماندم اما ساعت 7صبح ازخانه بیرون آمدم. یک ساعتی در خیابان‌های تهران مثل دیوانه‌ها می‌چرخیدم تا اینکه دیدم حوالی قلهک هستم. وقتی چشمم به تابلوی کلانتری افتاد، ماشینم را کنار خیابان پارک کردم و تصمیم گرفتم خودم را معرفی کنم.

جنایت هولناک
پس از اظهارات این پسر جوان، موضوع به قاضی مرادی بازپرس ویژه قتل پایتخت گزارش شد و او به همراه تیم تجسس پلیس آگاهی در محل جنایت که طبقه سوم آپارتمانی در یکی از خیابان‌های مرکزی تهران بود، حاضر شدند. قربانی دختر 16ساله‌ای بود که جسدخون آلودش در اتاق خواب کشف شد. هیچ آثاری از درگیری و به ‌هم‌ریختگی خانه دیده نمی‌شد و این نشان می‌داد که حرف‌های متهم درست بوده و نوعروس نوجوان در خواب غافلگیر شده و نتوانسته مقاومتی کند.

عامل جنایت که مدام اشک می‌ریخت بازداشت شد و وقتی پیش روی قاضی جنایی قرار گرفت، گفت: 4‌ماه قبل با سپیده پای سفره عقد نشستم. پیش از آن خانه‌ای اجاره کرده بودم تا پس از مراسم عروسی، زندگی مشترکمان را شروع کنیم. وقتی با سپیده عقد کردم او گاهی به خانه‌ام می‌آمد. از سویی در تدارک عروسی‌مان بودیم که قرار بود به‌زودی برگزار شود. اما یکی دوماهی می‌شد که با هم اختلاف داشتیم. او مدام سرش توی گوشی موبایلش بود.

هر وقت سراغش می‌رفتم، می‌دیدم در لاین یا تلگرام یا اینستاگرام است و انگار با افراد مختلفی چت می‌کرد. بارها به او تذکر داده بودم اما بی‌فایده بود. حتی به خانواده‌اش هم اعتراض کردم و گفتم بر سر این موضوع با هم مشکل داریم. حتی تهدید کردم که طلاقش می‌دهم اما با وساطت خانواده‌ها بی‌خیال جدایی شدم.

شام آخر
وی ادامه داد: روز حادثه به مراسم ختم یکی از اقوام نامزدم رفتیم. وقتی از مسجد خارج شدیم ساعتی در خیابان‌ها گشتیم. بعد به رستورانی رفتم 2 تا پیتزا خریدم. آن شب به خانه‌ام رفتیم و شام خوردیم. آخرین شامی بود که با هم خوردیم. بعد از آن ساعت حدود 3بامداد بود که سپیده به اتاق رفت تا بخوابد. قبل از آن هم مدام سرش با گوشی موبایلش گرم بود. عصبانی بودم.

از اینکه او به حرف‌های من اهمیت نمی‌داد به‌هم ریخته بودم. نمی‌دانم چه شد که تصمیم به کشتن او گرفتم. به سراغ آجری که در خانه داشتم رفتم و آن را برداشتم. وقتی بالای سر سپیده که خواب بود رسیدم پشیمان شدم اما چشمم به گوشی موبایلش که کنار تختش بود و مدام برایش از شبکه‌های مختلف اجتماعی پیام می‌آمد، افتاد.

دچار جنون شده و اختیارم را از دست داده بودم. با ضربات آجر او را به قتل رساندم و لحظاتی بعد که به‌خودم آمدم خیلی ترسیدم. 4ساعت کنار جسد او نشستم و گریه کردم.متهم به قتل ادامه داد: ساعت حدود 7صبح بود که از خانه بیرون آمدم، یک ساعتی در خیابان چرخیدم تا اینکه تصمیم گرفتم خودم را معرفی کنم.به گزارش همشهری، این متهم پس از اقرار به جنایت با دستور قاضی جنایی تهران برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار مأموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفته است.

 

 

 

 

همشهری

دسته بندی : مطالب خواندنی » شوک
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
سال پیروزی انقلاب اسلامی چه سالی است ؟ ( به عدد )
پاسخ : *
پست های ویژه