ورود به سایت

 

با فندق ابرو و مژه هایی زیبا داشته باشید

در تاریخ : 95.04.28
فیس بوک
تویتر
گوگل پلاس
فیس نما

با فندق ابرو و پژه هایی زیبا داشته باشید

 

سرزمین آریایی : از گذشته های دور ، برای تقویت ، پرپشتی و زیبایی چشم و ابرو ، از دانه های روغنی ، استفاده های بیشماری میشده و امروزه نیز در بسیاری ملل و مناطق ، همچنان از این روشها برای تقویت و پر پشت کردن و رنگ بخشیدن به ابرو ، مژه و مو استفاده می شود. 

در این مطلب راه کاری بسیار ساده و کم هزینه ، و با استفاده از فندق ، برای تقویت و زیبایی مژه و ابروهای شما پیشنهاد می کنیم که کاملا مفید و موثر است. 

 

چند عدد فندق را برداشته و پوست آنها را کاملا جدا کنید. سپس فندق ها را روی شعله مستقیم اجاق گاز قرار دهید تا کاملا بسوزند و سیاه رنگ شوند.

 فندق های سوخته را در ظرفی بریزید و کاملا آنها را بکوبید تا به حالت پودر درآیند. پودر فندق را درون ظرفی بریزید و در آن را ببندید.

 هر شب قبل از خواب به کمک یک گوش پاک کن کمی از این پودر فندق را روی ابروهای خود بمالید؛ به طوری که کاملا ریشه ابرو آغشته به این پودر گردد. برای مژه ها نیز می توانید با استفاده از گوش پاک کن و یا استفاده از برس ریمل که خوب شسته و تمیز کرده اید و یا برس های مشابه ، استفاده کنید و صبح روز بعد ابروهای خود را با آب بشویید. امکان دارد پس از شستشوی ابروها، پودر فندق به طور کامل از روی ابرو و مژه پاک نگردد که البته این امر خوب می باشد زیرا آن علاوه بر رنگ و شکل ابروها و مژه ها،  موجب تقویت بیشتر موهای ابرو و مژه نیز خواهد شد.

بجای استفاده از انواع مداد های ابرو و ریمل که به مرور زمان باعث ریزش موهای این نواحی می شوند، توصیه می کنیم از پودر فندق استفاده نمایید زیرا علاوه بر رنگ و شکل دادن به آنها، موجب تقویت و رشد بیشتر موهای ابرو و مژه نیز می گردد.

 

 

دسته بندی : هنر » گریم و زیبایی
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
پرسش :
پایتخت ایران کدام شهر است ؟
پاسخ : *
حیات وحش و دیدنیهای ایران و جهان( مشاهده تمام مطالب )