سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

شخصیت شناسی با رنگ شمع مورد علاقه

در تاریخ : 95.04.05

شخصیت شناسی با رنگ شمع مورد علاقه

 

سرزمین آریایی : شخصیت افراد ، بسیار اسرار آمیز است و حتی با انجام هزاران هزار تست شخصیتی ، به کل شخصیت افراد نمی توانید پی ببرید زیرا انسانها در شرایط مختلف ، رفتارهای جدید و متفاوتی را از خود بروز می دهند . تستهای شخصیتی و گاها فال های گوناگون که در این مطلب و مطالب این گروه مشاهده مینمایید ، بیانگر قسمتی از شخصیت خودتان و یا سایر افراد می باشد. در ادامه شخصیت شناسی بر اساس رنگ شمع مورد علاقه را نیز تجربه نمایید.

 

شخصیت شناسی با رنگ شمع مورد علاقه

۱. سیاه

بسیاری از آدم‌ها فکر می‌کنند سیاه، رنگ شیطان است، گویی شیطان جایگا‌ه‌اش را در حدِ یک رنگ تنزل داده است! شمع‌های سیاه نه تنها تمایلات شیطانی را پس می‌زنند بلکه واقعا قدرتِ رفته را باز می‌گردانند. سیاه، رنگ فوق‌العاده‌ای است که می‌توانید از آن در مواقع مورد نیاز استفاده کنید.

شخصیت شناسی با رنگ شمع مورد علاقه

۲. بنفش

این رنگ فعال‌کننده‌ی انرژی و سرزندگی است. اگر احساس می‌کنید هاله‌ی اطراف‌تان روشنایی‌اش را از دست داده است، یا دیگر به خودتان اعتماد ندارید، شمع‌های بنفش می‌توانند انرژی را از درون‌تان بیرون بکشند و کمک‌تان کنند وجودتان را به اندازه‌ی کافی مملو از انرژی کنید.

شخصیت شناسی با رنگ شمع مورد علاقه

۳. سفید

شمع‌های سفید منعکس‌کننده‌ی انرژی مهتاب هستند و روح‌تان را تا بیش‌ترین حدِ ممکن مملو از زندگی می‌کنند. این رنگ نهایتِ خلوص نیت و هدفمندی را به شما عرضه می‌کند. سفید برای مراقبه‌ی آرام و تعمق در خود، بسیار مناسب است.

شخصیت شناسی با رنگ شمع مورد علاقه

۴. آبی

آبی رنگ قدرتمندی برای به‌دست آوردنِ توانایی‌های روانی است. این رنگ سطوح لرزاننده‌ی فضای اطراف‌تان را دفع می‌کند و با این کار کمک‌تان می‌کند تا احوالات‌تان ثابت و پایدار شود. اگر آسیبی دیده باشید، شمع‌های آبی می‌توانند فضای التیام‌بخشی برای‌تان ایجاد کنند که در آن نیرویی تازه بگیرید.

شخصیت شناسی با رنگ شمع مورد علاقه

۵. سبز

رنگ سبز نزدیک‌ترین رابطه را با چاکرای قلب دارد. درست است که به خوبیِ قرمز یا صورتی نیست؛ ولی رنگ بسیار بی‌غل‌وغشی است که با قلب و طبیعت نیز در ارتباط است. هنگامی که احساس می‌کنید از زمین و زمان دور افتاده‌اید، سبز، رنگ کاملی است که به زندگی‌تان جان می‌دهد.

شخصیت شناسی با رنگ شمع مورد علاقه

۶. زرد

زرد مربوط به برقراری ارتباط، آرامش خاطر و تفکر است. این رنگ برای‌تان انرژی مغزی و فکری تولید می‌کند. هنگامی که می‌خواهید به سرعت چیزی را فراگیرید یا در موضوع خاصی علم و آگاهی‌تان را ارتقا دهید، این رنگ برای‌تان فوق‌العاده است.

شخصیت شناسی با رنگ شمع مورد علاقه

۷. قرمز

قرمز، رنگ فوق‌العاده‌ای است که وقتی در زندگی‌تان نیاز به حرارت و شور و هیجان و شجاعت داشته باشید، بسیار کمک‌تان می‌کند. این رنگ در تغییرات و دگرگونی‌ها، برای‌تان بسیار مفید است. این رنگ برای الهام‌ گرفتن در زندگی و خشنود کردن عزیزان‌تان بسیار بااهمیت است.

 

معرفی کسب و کار : اسامی فعالان قالیشویی در پل چوبی

 

بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
سال پیروزی انقلاب اسلامی چه سالی است ؟ ( به عدد )
پاسخ : *
پست های ویژه