سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

بستری شدن سوپر استار سینمای ایران

در تاریخ : 95.03.23

سرزمین آریایی : پژمان بازغی ، بازیگر توانمند و برجسته کشور عزیزمان ایران بر اساس خبری که توسط همسر او مستانه مهاجر در صفحه اینستاگرام منتشر شده است ، به علت نارسایی قلبی ، در بیمارستان بستری شده .

 

بستری شدن سوپر استار سینمای ایران

سوپراستار سینمای ایران بعد از معاینات قلبی اکنون در سلامتی کامل به سر می برد و در بخش مراقبت های ویژه بستری است.


 چهارشنبه شب و در حین یکی از بازی های جام ستاره ها، یکی از سوپراستارهای حاضر در این بازی ها که با تیم ستارگان سینما مشغول بازی بود دچار ناراحتی قلبی شد و به ناچار او را راهی بیمارستان کردند تا اقدامات معالجاتی روی وی انجام پذیرد. پژمان بازغی به دلیل افت فشار شدید دچار ناراحتی شد. او پس از اقدامات لازم اکنون در سلامتی کامل به سر می برد.


پژمان جمشیدی، مسئول برگزاری این رقابت ها در این باره می گوید: خوشبختانه پژمان اکنون وضعیت کاملا مساعدی دارد و مشکل خاصی او را تهدید نمی کند، چند روزی باید تحت نظر بماند تا هرگونه خطری درباره او رفع شود.


وی درباره این اتفاق گفت: پیش از برگزاری بازی پژمان به باشگاه بدنسازی رفته بود و از آنجا برای بازی آمد، اما فشار وارده بر او پس از کار بدنی در باشگاه بدنسازی و سپس فوتبال، باعث افت فشار شدید و تغییر در ضربان قلب شد.


جمشیدی در ادامه راجع به وضعیت فعلی بازغی گفت: خدا را شکر اکنون همه چیز خوب است، او را به بیمارستان رساندیم و آنجا عنوان کردند باید تحت نظر بماند و پژمان اکنون در بخش مراقبت های ویژه تحت مراقبت است و مسئله خاصی ندارد.


او در پایان گفت: من هم از نظر ژنتیکی دچار مشکل قلبی هستم و این موضوع در خیلی ها وجود دارد، این امکان هست که به دلیل فشارهای جسمی وارده دچار مشکلاتی مانند تغییر ضربان قلب شویم و درباره پژمان نیز همین اتفاق افتاد، اما خداراشکر به خیر گذشت.

 

 

 

اپورت3

 

بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حاصل جمع دو با دو به حروف چند می شود ؟
پاسخ : *
پست های ویژه