سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

این صبحانه شما را لاغر میکند

در تاریخ : 95.02.21

این صبحانه شما را لاغر میکند

سرزمین آریایی : بسیاری از افراد ، برای لاغر شدن اقدام به گرفتن رژیم های سخت و یا حذف یک یا چند وعده غذایی خود کرده و میخواهند ره صد ساله را در یک روز بپیمایند . این درحالی است که در آینده با مشکلات جدی روبرو خواهند شد و بجای اندامی زیبا و متناسب ، عوارض این کار نصیبشان میشود. کارشناسان تغذیه معتقدند که هیچگاه صبحانه نباید از برنامه غذایی حذف شود چون بدن در ابتدای روز ، نیاز به انرژی دارد تا بتواند کار خود را شروع کرده و این امر موجب کم شدن اشتهای افراد در ادامه روز شده و به کاهش وزن کمک می کند. 
شادی مددی کارشناس تغذیه : یک صبحانه خوب و مغذی شامل پروتئین، فیبر، غلات کامل، غذا‌های سبوس دار و ویتامین‌ها است، این مواد غذایی ترکیبات فوق العادی‌ای هستند که علاوه بر سالم بودن، افراد را برای مدت قابل توجهی سیر نگه می‌دارند. 
 استفاده از منابع پروتئینی مانند پنیر کم چرب یا تخم مرغ آب پز بهترین انتخاب برای این وعده غذایی است؛ این مواد به دلیل پروتئین بسیاری که دارند می‌توانند به طور موثر از اشتهای فرد در طول روز بکاهند و روند لاغری افراد را سرعت بخشند. 
این مواد غذایی تاثیر بسزایی در سیری و پر کردن حجم معده دارند و دارای مقادیر قابل توجهی فیبر و سبوس هستند؛ میزان ویتامین‌های گروه B این غلات از آرد و نان سفید بیشتر است و باعث بهبود مزاج افراد می‌شود. 
افراد می بایست مصرف قند، شکر و شیرینی‌ها را در وعده صبحانه محدود کنند زیرا این مواد غذایی به مرور زمان باعث افزایش چربی‌های اضافه در ناحیه شکم می‌شود. 
جالب است بدانید که چای سبز یا یک لیوان شیر کم چرب می‌تواند جایگزین مناسبی برای افرادی که عادت به خوردن چای شیرین دارند، باشد؛ این نوشیدنی‌ها علاوه بر خواص بسیار به مرور زمان باعث لاغری نیز می‌شوند. 

 

 

 

وایجیسی

بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حرم حضرت معصومه (س) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
پست های ویژه
از سراسر وب