سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

کابینتهای منظم در آشپزخانه شما همراه با آموزش ساخت

در تاریخ : 95.02.23

 

کابینتهای منظم در آشپزخانه شما همراه با آموزش ساخت

         
سرزمین آریایی : آشپزخانه ، به منزله قلب خانه است که نظم و بی نظمی آن ، روی روان ، تاثیر مستقیم دارد. حتما تجربه کرده اید که وقتی آشپزخانه منظم و تمیز است و هر وسیله ای در جای خود قرار دارد، روزی پر انرژی و با اعتماد بنفس را دارید و انرژی مثبت میگیرید و عکس این قضیه نیز موجب آشفتگی و از دست دادنه اعتماد بنفس و ... را بدنبال دارد. یکی از قسمتهایی که به کسب انرژی مثبت کمک میکند ، کابینتها و بخصوص نظم موجود در آنها است. برای بوجود آوردن نظم در کابینتهایی که جدا کننده برای لوازم را ندارند ، میتوانید با استفاده از روش زیر ، جدا کننده هایی بسازید که تاثیر بسزایی در نظم بخشیدن به کابینتها و آشپزخانه را دارد. در ادامه با طریقه ساخت آشنا شوید.
وسایل مورد نیاز:
• صفحات پلکسی
• کاتر تیز
• تیغ کاتر
• چسب پلاکسی
• متر

شروع به کار :

ابتدا ابعاد و اندازه های داخلی کشوها را یادداشت کنید و تصمیم بگیرید که نظم دهنده ای که می خواهید بسازید چه تعدادی باشد، بعد از آن که به اندازه های درست و منطقی رسیدید.


حالا نوبت آن است که قطعات مورد نظرتان را روی صفحات پلکسی برش بزنید، اگر در هنگام برش، کاترتان را کمی گرم کنید این فرآیند برایتان آسان تر خواهد بود و گرنه در آخر مجبور هستید که با حرارت لبه های دندانه دندانه شده را از بین ببرید، بعد از برش زدن قطعات حالا نوبت آن است که آن ها را به یکدیگر بچسبانید.


سعی کنید تا عمل چسب زدن را با دقت انجام دهید و اگر در انتهای کار قسمتی از چسب ها بیبرون زده بود به وسیله تیغ کاترها آن ها را از بین ببرید، بعد از چسبیده شدن همه قطعات، می توانید کاور روی پلکسی ها را جدا کنید و نظم دهنده هایتان را داخل کشو بگذارید و از هنر خودتان لذت ببرید.
جامطلایی
دسته بندی : تصاویر » دکوراسیون
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حاصل جمع دو با دو به حروف چند می شود ؟
پاسخ : *
پست های ویژه