سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

3 هزار عدد قرص غیر مجاز در خوی کشف شد

در تاریخ : 94.12.05

سرزمین آریایی :  اسفندیار احمدی گفت: ماموران انتظامی خوی هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک شده و اقدام به توقیف آن کردند.

 

کشف قرص غیرمجاز در خوی

 

وی ادامه داد: ماموران انتظامی این شهرستان در بازرسی از این خودرو، سه هزار قرص غیرمجاز را کشف و ضبط و در این راستا اقدام به تشکیل پرونده مقدماتی کردند.

فرمانده انتظامی خوی تصریح کرد: در این زمینه یک نفر دستگیر و یک دستگاه خودروی سواری متوقف شد و پرونده برای سیر مراحل قانونی بعدی به مراجع قضایی شهرستان تکاب ارجاع داده شد.

 

احمدی ضمن تقدیر از همکاری مردم با پلیس از شهروندان خواست: در صورت مشاهده موارد مشابه موضوع را با فوریت‌های پلیسی 110 در میان بگذارند.

وی به شهروندان توصیه کرد: کالاهای دارویی و بهداشتی را از مراکز معتبر خریداری کرده و حتماً با توصیه پزشک تهیه کنند.

 

فرمانده انتظامی خوی تاکید کرد: هنگام خریداری کالای بهداشتی و دارویی پس از بررسی علائم بهداشتی درج شده روی کالاها از مجاز بودن آنها اطمینان حاصل کنند.

احمدی ادامه داد: مردم هنگام خرید قرص‌هایی همچون لاغری فریب تبلیغات کاذب را نخورند: زیرا که بسیاری از افراد سودجو با ادعای فروش قرص‌های چربی‌سوز و لاغری غیرمجاز و غیرقابل مصرف مردم را فریب داده و سلامت مردم را به مخاطره می‌اندازند.

 

وی با بیان اینکه برخی از افراد سودجو برای فروش داروهای غیرمجاز از طریق فضای مجازی تبلیغات‌های متعددی انجام می‌دهند، اضافه کرد: از شهروندان درخواست می‌شود که به هیچ عنوان فریب این افراد را نخورند.

 

وی با بیان اینکه اینگونه اعمال، بهداشت و سلامت جامعه را به مخاطره می‌اندازد، از شهروندان خواست: به هیچ‌وجه اقدام به خرید داروهایی که از طریق شبکه‌های اجتماعی موبایلی تبلیغ و عرضه می‌شوند، نکنند و در صورت مشاهده چنین مواردی مراتب را از طریق نشانی پلیس فتای به آدرس www.Cyberpolice.ir یا ایمیل این پلیس به نشانی Gfata@police.ir گزارش کنند .

 

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
سال پیروزی انقلاب اسلامی چه سالی است ؟ ( به عدد )
پاسخ : *
پست های ویژه
از سراسر وب