سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

جنایت در آیت الله کاشانی پس از شکنجه فجیع

در تاریخ : 94.11.21

جنایت در آیت الله کاشانی پس از شکنجه فجیع

سرزمین آریایی : در حالی که روی تخت اتاقش با دست و پای بسته افتاده بود ...
ساعت 9.5 شب 19 بهمن سال جاری گزارش مرگ مردی تنها در خانه‌اش به مأموران کلانتری 14 باغ فیض مخابره شد.

با اعلام این خبر نیز بازپرس حسینی‌پور از شعبه 5 دادسرای ناحیه 27 امور جنایی به همراه تیمی از کارآگاهان، خود را به ساختمان 6 طبقه‌ای در آیت‌الله کاشانی – بلوار اباذر رساندند و رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار دادند.

پسری جوان که خود را برادرزاده مرد تنها معرفی کرد درحالی که باور نداشت عمویش را از دست داده با حیرت‌زدگی به مأموران گفت: دانشجوی دانشگاه علوم و تحقیقات هستم و در شرق تهران زندگی می‌کنم. از آنجایی که عمویم تنها زندگی می‌کرد و فرزندی نیز نداشت بعضی اوقات از دانشگاه به خانه عمویم می‌آمدم. 2 سال پیش نیز عمویم از زنش جدا شد و تنهاتر شد. وقتی 4 روز پیش با عمویم تماس گرفتم تلفنش را جواب نداد و گفتم شاید کار دارد، اما امشب که به خانه‌اش آمدم هرچه در زدم در را باز نکرد اما صدای روشن بودن تلویزیون از خانه می‌آمد. به تلفن همراهش زنگ زدم اما خاموش بود. به همین خاطر نگران شدم و با آتش‌نشانی تماس گرفتم و پس از باز کردن در با جسد عمویم روبه‌رو شدم.

با ادعاهای این پسر، پلیس رسیدگی به این جنایت مرموز را در دستور کار خود قرار داد.مرد 68 ساله درحالی که در اتاقش و روی تختش خوابیده بود از سوی افراد ناشناس مورد شکنجه قرار گرفته بود چرا که با طناب دست و پایش بسته و در دهانش یک گاز وجود داشت.تحقیقات کارشناسان پزشکی قانونی نیز حاکی از آن بود که 4 روز از مرگ مرد تنها گذشته است.

بنابراین گزارش با بدست آمدن این سرنخ‌ها پلیس تجسس‌های خود را ادامه داد تا عاملان این جنایت خونین شناسایی شوند.

 

دسته بندی : مطالب خواندنی » شوک
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
سال پیروزی انقلاب اسلامی چه سالی است ؟ ( به عدد )
پاسخ : *
پست های ویژه