سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

حمله به خانه ای در مشهد با شمشیر

در تاریخ : 94.10.24

حمله به خانه ای در مشهد با شمشیر

سرزمین آریایی : پس از بستن دست و پای اعضای خانواده ....

جوان 20 ساله‌ای به نام مرتضی که به شیشه معتاد است از چندی پیش با دور هم جمع کردن سه تن از دوستانش نقشه زورگیری‌های خشن را طراحی کرد.

مرتضی و همدستانش ساعت 3:50 بامداد روز سه‌شنبه با شناسایی خانه‌ای دراطراف مشهد، که دیوارهای آن کوتاه بود و به محلی تاریک ختم می‌شد برای سرقت وارد عمل شدند.
دزدان خشن به این خانه حمله‌ور شده و درحالی که شمشیر به دست داشتند با بستن دست و پای اعضای خانواده، النگوهای طلای زن جوان و طلاهای دختر کوچک خانواده را به همراه کارت‌های عابربانک و گوشی تلفن همراه صاحبخانه به سرقت بردند و متواری شدند.
فرمانده پلیس خراسان رضوی گفت: در پی گزارش زورگیری خشن از اعضای یک خانواده به مرکز 110 با توجه به اهمیت موضوع تحقیقات گسترده پلیسی آغاز شد و فرماندهی پلیس مشهد مأموریت یافت برای پیگیری این پرونده به صورت ویژه وارد عمل شود.سرتیپ دوم پاسدار بهمن امیری مقدم افزود: مأموران کلانتری 32 مشهد در عملیات شبانه خود به سرنخ‌هایی دست یافتند که باعث شناسایی سرکرده این باند مخوف زورگیری شد.
وی گفت: پلیس، مرد 20 ساله را در اقدامی غافلگیرانه داخل خانه‌اش دستگیر کرد. فرمانده پلیس خراسان رضوی با اشاره به این که تحقیقات گسترده پلیسی برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای این باند مخوف ادامه دارد، گفت: پلیس خراسان رضوی با کسانی که بخواهند عامل ناامنی شوند و نیت‌های پلیدی برای ارتکاب سرقت در سر می‌پرورانند برخورد قاطعانه‌ای خواهد کرد و این متهمان در چنگ قانون گرفتار خواهند شد.

 

 

 

جامعه

دسته بندی : مطالب خواندنی » شوک
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حرم امام رضا (ع) ( امام هشتم ) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
پست های ویژه