سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

حادثه ای تلخ برای این بازیگر مشهور ایرانی

در تاریخ : 94.10.21

حادثه ای تلخ برای این بازیگر مشهور ایرانی

سرزمین آریایی : این هنرمند خوب کشورمان ، هنگام نقش آفرینی در فیلم ، گوشش آسیب دید.

این بازیگر در صفحه شخصی خود به مخاطبانش گفته است: امروز سر صحنه فیلمبرداری ادامه «پشت بام تهران» متاسفانه به وسیله یک فروند گوش پاک کن، پرده گوش چپم پاره شد.

ضمن تشکر از پرسنل و پزشکان بیمارستان امیر اعلم ازتون خواهش می‌کنم به هیچ عنوان از این وسیله خطرناک استفاده نکنید. دعای شما خوبان قطعا حال گوش من رو زودتر خوب خواهد کرد.

به گزارش فارس، سریال «پشت بام تهران» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی سعید نعمت اله و تهیه کنندگی زینب تقوایی که این شب‌ها از شبکه یک سیما بروی آنتن می‌رود، اینروزها آخرین روزهای تولید خود را سپری می‌کند.

فیلمنامه این سریال مضمونی اجتماعی دارد و قصه آن به تصمیم گیری درست و غلط انسان ها مربوط می شود و اینکه اگر تصمیم اشتباهی بگیرند، هزینه و عواقب آن دامنگیر خودشان می شود. در خلاصه قصه این سریال آمده: آدمهایی از همین سرزمین در شرایط و روابط دشوار، در سر راه هم قرار گرفته‌اند و این قرارگیری، زندگی آنان را دستخوش تغییراتی می‌کند.

این سریال در۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای تولید می‌شود، اما احتمال می‌رود تعداد قسمت‌های این سریال از ۳۰ قسمت بیشتر شود.

کامبیز دیرباز، آزاده صمدی، ثریا قاسمی، لیندا کیانی، بهزاد فراهانی، کریم اکبری مبارکه، مهنوش صادقی، زهره حمیدی، شهین تسلیمی، خسرو هراز، علیرضا آرا، نوید خداشناس و مجید واشقانی و (با حضور) اندیشه فولادوند، سام درخشانی و لعیا زنگنه از بازیگران این سریال هستند.

این سریال شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک پخش و روز بعد در ساعت‌های یک بامداد، ۱۰ صبح و ۱۴:۴۰ تکرار می‌شود. سایر عوامل سریال عبارتند از: مهدی بدرلو مدیرتولید، خسرو دادگر مرام مدیر تصویربرداری، مهری شیرازی طراح گریم،امیر شیبان خاقانی تدوین،هادی افشار صدابردار، مهرداد جلوخانی صداگذار، امیرحسین حداد طراح صحنه، محمد صادقی طراح لباس، بیتا ارسطویی منشی صحنه، برنامه ریز: فرزاد رحمانی، دستیار تهیه: محمدنبی تقوایی،عکاس:بهرنگ دزفولی زاده و مشاور رسانه‌ای: هادی داداشی.

بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
پایتخت ایران کدام شهر است ؟
پاسخ : *
پست های ویژه