سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

تولید آب پاکیزه و برق توسط توالت فرنگی مبتکرانه از طریق مواد دفعی انسان همراه عکس

در تاریخ : 94.11.28

سرزمین آریایی : محققان اقدام به ساخت توالتی کرده اند که قادر است زباله های انسانی را به آب و برق کاملا پاکیزه تبدیل نماید....

تولید آب پاکیزه و برق توسط توالت فرنگی مبتکرانه از طریق مواد دفعی انسانتولید آب پاکیزه و برق توسط توالت فرنگی مبتکرانه از طریق مواد دفعی انسان

 

مخترعان دانشگاه کرانفیلد بریتانیا توالتی ساختند که زباله‌های انسان را به برق و آب پاکیزه با استفاده از محصولات نانو تبدیل می‌کنند و این وسیله نیاز مردم را به بهداشت عمومی برطرف می‌کند.

 تکنیک به کار رفته در این توالت به این صورت است که با بسته شدن درب آن مکانیزم چرخش رفت و برگشت زباله سریعاً شروع به کار کرده تا بویی نامطبوع در فضای اطراف پخش نشود و ضایعات از طریق یک غشای نانویی خاص همانند فیلذتر عمل کرده و آب و زباله‌ها را از یکدیگر جدا می‌کند.

آب تبخیرشده به وسیله دانه‌های آبدوست نانو منتقل و سبب می‌شود که آن آب تصفیه و برای شستشو و آبیاری مزارع خانگی، آماده می‌شود.

براساس این مقاله زباله‌های باقی‌مانده به وسیله قانون پیچ ارشمیدس به محفظه‌ی دیگر منتقل و مواد زاید آن پس از له شدن سوزانده شده و از آن برق تولید می‌شود.

گران ترین توالت فرنگی دنیا+ عکس

این محصول برای یک خانواده 10 نفره جوابگو بوده که با سوزاندن مواد پاتوژن آن می‌توان برق دستگاه‌های کوچک را برطرف کرد.

این دستگاه برای 650 میلیون نفر در جهان آب بهداشتی تولید می‌کند و برای 2.3 میلیارد نفر توالت بهداشتی و خصوصی مهیا کرده است.

گفتنی است این توالت لقب گران ترین سرویس بهداشتی جهان را به خود گرفته است و مشکلات پخش بوی نامطبوع آن در فضای خانه و دیگر مسائل بهداشتی را برطرف کرده است.

 

 

 

 

 

 

اقتصادانلاین

 

بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حرم امام رضا (ع) ( امام هشتم ) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
پست های ویژه