سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

تکه تکه شدن وحشتناک نوزاد بدست مادرش همراه تصاویر

در تاریخ : 94.10.19

تکه تکه شدن وحشتناک نوزاد بدست مادرش همراه تصاویر

سرزمین آریایی : زن روانی پس از تکه تکه کردن فرزندش ، ...

براساس گزارش پلیس مادر این کودک خانم " دیسیا واتکینز " که از یک بیماری روانی حاد رنج می برد پس از تولد نوزاد تحت درمان در بیمارستان روانی بود که پس از مدتی به دستور پزشکان به خانه فرستاده شد .


تکه تکه شدن وحشتناک نوزاد بدست مادرش همراه تصاویرتکه تکه شدن وحشتناک نوزاد بدست مادرش همراه تصاویر

در همین حال کودک او در یک مرکز نگهداری به سر می برد که ماه قبل خاله ی او برای نگهداری از کودک داوطلب شد و کودک را به خانه خود واقع در " کالج هیل -اوهیو " برد و مسئولین تاکیدآ به او سفارش کردند تا مادر کودک  به دور از او باشد تا خطری او را تهدید نکند .

پلیس در ادامه افزود : وقتی با تماس خاله کودک به خانه او رفتند با جسد تکه تکه شده ی " جاینها " کوچک بر روی پیشخون آشپزخانه روبه رو شدند و خاله قربانی که در حال گریه کردن بود و مادر قاتل را با ظاهری غرق در خون بر روی تخت اتاق خواب یافتند .

تکه تکه شدن وحشتناک نوزاد بدست مادرش همراه تصاویرتکه تکه شدن وحشتناک نوزاد بدست مادرش همراه تصاویردر تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که " واتکینز " در روز جنایت پس از بازگشت از بیمارستان به خانه خواهرش برده شد .

مکانی که کودک او حضور داشت و او به تصور اینکه کودکش یک هیولا است با یک چاقو آشپزخانه به او حمله ور شد و به طرز وجیهی او را مانند یک گوشت قربانی تکه تکه و به قتل رساند .

این مادر بیمار پس از گذراندن دوران درمان با عقلی سلیم در دادگاه حاضر شد و شایسته مجازات شدن شد .

 

 

 

 

وایجیسی

گفته می شود که به علت مشکل روانی او، مجازات او از مرگ به حبس تعدیل پیدا کند .

دسته بندی : مطالب خواندنی » شوک
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حرم حضرت معصومه (س) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
پست های ویژه