سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

با خط خطی های پوست بدن چه کنیم؟

در تاریخ : 94.10.15

با خط خطی های پوست بدن چه کنیم؟

سرزمین آریایی : معمو لا همه افراد ، در پوست قسمتهای مختلف از بدنشان ، خطهای فرورفته و ترک هایی دارند که بسته به میزان چاقی و لاغری ، متفاوت بوده و به علل گوناگونی مانند بلوغ ، بارداری ، کم کردن وزن پس از چاقی و ... پدیدار میشوند. در ادامه با علت اصلی این امر و راه حل آن میخوانیم.

همینطور که پوست در طول رشد های ناگهانی مانند بلوغ، و بارداری کشیده می شود، الستین داخل پوست در امتداد سطح مولکولی کشیده می شود. درست مانند کش آمدن پنیر در پیتزای مورد علاقه تان پوست نیز دیگر مانند قبل و شکل اولیه اش جمع نمی شود.

اینکه چه احساسی نسبت به این خطوط داریم می تواند روی زندگی مان تاثیر داشته باشد. خب بسیاری از ما اصلا دوست ندارند این خطوط را دیگران ببینند و بعضی نیز برایشان مهم نیست از آنها چنین خطوطی گذر زمان را نشان می دهد. هرچه بیشتر روی نشانه های روی پوست حساس باشید زندگی سخت تر می شود.

برخی خانم ها فکر می کنند، اعتماد به نفس، کیفیت زندگی، و شرکت در بعضی فعالیت ها تحت تاثیر این خطوط قرار می گیرد، به همین دلیل تحقیق در مورد نشانه هایی که روی گوشت ایجاد می شود مهم است.

گسترش و تداوم ایجاد شدن این خطوط چیزیست که نمی توان روی آن کنترل داشت. البته ژنتیک و اضافه کردن وزن دو عامل اصلی در بروز خطوط پوست هستند.


 مورد دوم را تا حدودی می توان کنترل کرد، اما ژنتیک را نمی توانیم، پس شاید بهتر باشد که به سادگی این خطوط را قبول کنیم. 

این را هم بدانید وقتی کشیدگی پوست به سطح ملکولی رسید دیگر هیچ کدام از آن کرم های گران قیمت با ادعاهای عجیب و غریب کاری جز سبک کردن کیف پولتان نمی توانند انجام دهند.

نمی توانیم متوقف یا درستشان کنیم؟ وقتش است که بگوییم به درک! بهترین چیز این است که خودمان باشیم بدون ترس از قضاوت دیگران، مهم این است که همینطور که هستیم زیبا باشیم. این خطوط هم قسمتی است از کسی که هستیم آنها را قبول کنیم و زندگی را برای خود سخت نکنیم.

 

 

 

 

 

دکترکرمانی

دسته بندی : هنر » گریم و زیبایی
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حرم امام رضا (ع) ( امام هشتم ) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
پست های ویژه