ورود به سایت

 

تنوع لباس در زمستان با این راهکارها

در تاریخ : 95.09.22
فیس بوک
تویتر
گوگل پلاس
فیس نما

تنوع لباس در زمستان با این راهکارها

سرزمین آریایی : شاید تصور کنید که با فرارسیدن فصل سرما ، دیگر نمی توانید بسیاری از لباسها و زیور آلات خود را که در سایر فصل ها از آنها استفاده می کردید ، بهره ببرید . این طرز تفکر اشتباه است و در ادامه این مطلب چگونگی ست کردن و تنوع رنگ در فصول سرد سال را با هم مرور میکنیم.

 

زینتی‌های زمستان
روسری بخشی از لباس شماست که می‌تواند به لباس‌های زمستانی‌تان رنگ و معنا دهد. روسری نسبت به بقیه لباس‌ها طرح‌ها و رنگ‌های متنوع‌تری دارد. شما با روسری جذابیت بیشتری در پوشش ایجاد می‌کنید.
استفاده از جوراب‌های زمستانی رنگی نیز راهی برای اضافه کردن رنگ به لباس است. حالا شما می‌توانید رنگ‌های متنوعی در جوراب پیدا کنید. جوراب‌های رنگی را امتحان کنید.

پیراهن‌های یقه اسکی و متنوع
اگر می‌خواهید پیراهن‌های یقه اسکی بپوشید آنها را از رنگ‌های خنثی و تک رنگ انتخاب کنید. در این صورت می‌توانید یک رنگ ثابت را با چندین رنگ دیگر هماهنگ کنید.

 

شلوارهای نخی و طرح‌دار
شاید فکر کنید این نوع شلوارها معمولاً مخصوص تابستان است، اما این‌طور نیست. این شلوارها را با یک ژاکت تنگ جذب خاکستری و سیاه و با بوت‌های تقریباً بلند بپوشید. یک لباس تابستانی رنگی در زمستان می‌تواند کاربردی باشد.

دسته بندی : تصاویر » لباس
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
پرسش :
پایتخت ایران کدام شهر است ؟
پاسخ : *
حیات وحش و دیدنیهای ایران و جهان( مشاهده تمام مطالب )