سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

با رعایت این نکات همیشه حمام تمیز است

در تاریخ : 95.05.20

با رعایت این نکات همیشه حمام تمیز است

سرزمین آریایی : سرویس بهداشتی منزل ، از جمله مکانهایی است که حداقل روزی یکبار چند دقیقه از وقت خود  را در آن سپری می کنید و هر چقدر این محل ، تمیز تر باشد و دکوراسیون ألنشینی داشته باشد ، به همان اندازه آرامش شما بیشتر خواهد شد. 

نظافت این محل ، کار سختی نیست فقط اگر چند نکته از سوی افراد رعایت شود ، همیشه تمیز و شیک است. در ادامه چند نکته مهم که در تمیز ماندن این بخش مهم موثر است را مرور می کنیم.

 

دوش خشک:

 این را در خانه به یک قانون تبدیل کنید که نفر آخری که از حمام استفاده می‌کند باید با یک دستمال دیوار، شیر آب و دوش را خشک کند. این کار روند زنگ‌زدگی فلزات و ایجاد لکه‌های نازیبا را تا حد قابل قبولی به تاخیر می‌اندازد. شما فقط دو دقیقه وقت برای خشک کردن می‌گذارید و با انجام این کار، کمک بزرگی به تمیزماندن حمام می‌کنید.

 

صابون مایع:

 اگر از صابون جامد استفاده می‌کنید، احتمالا با سختی‌های حاصل از آن بخوبی آشنا هستید. خرده‌های آن همه جا پخش و پلا می‌شود و تمیزکردن ظرف جاصابونی هم برای خودش یک مصیبت است. خودتان را راحت کنید و صابون مایع را جایگزینش کنید. انجام این کار از لحاظ بهداشتی هم درست‌تر خواهد بود.

 

آویز حوله: 

اگر حوله با دیوار مماس نباشد و از آویز مخصوص حوله آویزان باشد، به مراتب سریع‌تر خشک می‌شود و تمیزتر خواهد بود. به تعداد نفرات، آویز نصب کنید.

 

اسپری شوینده دیوار: 

همواره پیش از آن که شروع به شستن دیوار کنید، مایع شوینده دیوار را اسپری کنید و اجازه دهید به مدت چند دقیقه مواد برروی دیوار باقی بماند. این کار باعث جداشدن لکه‌ها و چربی‌ها از دیوار می‌شود. بعد از گذشت چند دقیقه با دستمالی مناسب شروع به کارکنید

 

دسته بندی : هنر » خانه داری
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حرم حضرت معصومه (س) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
پست های ویژه