سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

طریقه یکنواخت کردن موهای رنگ شده !

در تاریخ : 94.09.16

طریقه یکنواخت کردن موهای رنگ شده !

 

 

سرزمین آریایی : حتما این مورد برای همه افرادی که خودشان اقدام به رنگ کردن موهایشان میکنند پیش آمده که با مشکل چند رنگ شدن و یکنواخت نشدن رنگ موهای خود مواجه شوند . در این موارد داشتن اطلاعات زیر ، میتواند کمک موثری به شما کند . راه حل هایی که برای این مساله مطرح شده است را با هم میبینیم.

جرأت داشته باشید که رنگ موهایتان را تغییر دهید

به گزارش سرخاب سفیداب، قبل از آنکه دوباره موهایتان را رنگ کنید، باید موهایتان را با استفاده از یک شامپوی لایه بردار بشویید. سپس، موهایتان را تقویت کنید تا آسیب‌های وارد شده به ساختار موها ترمیم شود. برای دوباره رنگ کردن ، از همان محصول قبلی استفاده کنید. اگر شما از رنگ تیره‌تری استفاده می‌کنید، باید مدت زمان ماندن رنگ روی موها را کاهش دهید تا اختلاف‌های رنگ، به تدریج یکنواخت شود.

جنبه منفی

چه اتفاقی می‌افتد که موهایی که به طور مرتب رنگ می‌شوند، با هر بار رنگ کردن تیره‌تر می‌شوند؟ در مورد یک رنگ دائمی، شما باید اول رنگ مو را به موهای تازه رشد کرده بزنید و سپس در چند دقیقه آخر، آن را به کل موهایتان بمالید. وسایل رنگ آمیزی قابل شستشو، باید قبل از گذاشتن رنگ جدید شسته شوند. این‌کار از تجمع رنگدانه‌ها در انتهای موها جلوگیری می‌کند.

در هر حال انتهای موهای بلندتر، متخلخل تر هستند و غلظت‌های بیشتری از رنگدانه‌ها را جذب می‌کنند. بنابراین، شما باید اول رنگ مو را به موهای تازه رشد کرده بمالید و فقط در چند دقیقه آخر، رنگ را به انتهای موها بزنید. همچنین، خوب است که برای انتهای موهای بلند به طور منظم درمان‌های دارویی انجام دهید. برای اینکه مطمئن شوید رنگ نهایی تان یکنواخت خواهد بود، حتما از این درمان‌ها استفاده کنید.

راه حل کوتاه کردن مو

مسلما این یک راه حل ریشه ای است که فقط برای جدی‌ترین ایرادات رنگ مو به کار می‌رود. با اینحال کوتاه کردن موهایتان در صورتیکه انتهای موها رنگدانه‌های بیشتری از بقیه موها جذب کرده اند، بسیار مؤثر است. این مسأله غالبا برای موهایی با انتهای چند شاخه یا متخلخل اتفاق می‌افتد. کوتاه کردن انتهای موها، سلامت موها را باز می‌گرداند و یک رنگ آمیزی یک‌دست را تضمین می‌کند.

راه حل مراجعه به آرایشگاه

آیا این کارها شما را بیش از حد به زحمت می‌اندازند؟ مراجعه به آرایشگرتان می‌تواند جلوی خرابکاری‌های بیشتر را بگیرد. اگر تردید دارید، آرایشگرتان می‌تواند چند رگه رنگ در موهایتان بیندازد تا توجه بقیه به رنگ موی غیر یک‌دست تان جلب نشود.

 

دسته بندی : هنر » گریم و زیبایی
بازگشت
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حرم امام رضا (ع) ( امام هشتم ) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
پست های ویژه