سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

فناوری روز قفل های هوشمند بازاری نو و پرسود

در تاریخ : 94.08.30

قفل های هوشمندسرزمین آریایی : به نظر می‌رسد که متخصصان ژاپنی موفق به کشف بازاری نو و نیرومند در رده فناوری‌های دیجیتالی شده‌اند زیرا به تازگی فعالیت‌های بسیاری در رده قفل‌های هوشمند توسط متخصصان این کشور انجام شده است.

 

کشور ژاپن به تازگی و در بازه زمانی بسیار کوتاهی شاهد اوج گرفتن بازار عرضه و خرید قفل‌های هوشمند بوده است و با عرضه محصولاتی مانند قفل هوشمند Akerun، این بازار به مرحله جدیدی از تحول رسیده است.

در این میان حتی شرکت‌های بزرگی مانند سونی نیز به این بازار نوظهور چشم دوخته‌اند و به نظر می‌رسد که در آینده‌ای نزدیک شاهد رقابت تجاری بسیار شدیدی بین شرکت‌های نامی برای کنترل این بازار باشیم.

در حال حاضر علیرغم ناشناخته بودن این بازار در اکثر کشورها، بازهم شاهد رشد چشمگیر آن در ژاپن هستیم و در حال حاضر این بازار به ارزشی بیشتر از ۱ تریلیون ین رسده است که این رقم برابر با ۸ میلیارد و ۵ میلیون دلار است.


این ارقام بالای سرمایه در این بازار در نوع خود نشان از قدرت رو به رشد این بازار دارد زیرا شرکت‌های ژاپنی در بازارهایی که ریسک بالایی را داشته باشند، بندرت سرمایه‌گذاری کلان خواهند کرد.

 

پیش‌بینی کارشناسان حاکی از این امر است که رشد این بازار در طول سال‌های آینده نیز ادامه خواهد داشت.

 

قفل های هوشمند


به این ترتیب می‌توان انتظار داشت که قراردادهای فراوانی مابین کسب‌ و کارهای مختلفی همانند رده مسکن و هتل‌ داری و شرکت‌های تولید‌کننده این فناوری منعقد شده و استفاده از سخت‌افزار و نرم‌افزارهای کامپیوتری برای کنترل قفل درها به یک امر طبیعی و مرسوم بدل شود.

 

بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
سال پیروزی انقلاب اسلامی چه سالی است ؟ ( به عدد )
پاسخ : *
پست های ویژه