سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

با افسردگی پاییزی خداحافظی کنید

در تاریخ : 95.07.14

با افسردگی پاییزی خداحافظی کنید

سرزمین آریایی : پاییز هم مانند تمام فصلها، زیبایی های خودش را دارد ولی اغلب در این فصل زیبا ، به علت بارندگی های مکرر ، ابری بودن هوا ، کوتاه بودن روز و طولانی بودن شب، حس غریبی به انسان دست میدهد که ناخودآگاه ، احساس تنهایی و اینکه کسی به شما علاقه ندارد و زندگی پوچ است و از این قبیل افکار ذهن را مشغول میکند . 

اتفاق خاصی نیفتاده . باید برنامه زندگی خود را مطابق فصل تغییر دهید. از همین ابتدای فصل پاییز شروع کنید و در انتهای فصل ، مشاهده کنید که چگونه با کوچکترین تغییرات ، فصلی زیبا ، پر ثمر و متفاوت را گذرانده اید. 

در ادامه چند تغییر و برنامه ریزی که روزهای پاییزی شما را دگرگون میکند ، ذکر کرده ایم.

 

بخشندگی: سراغ وسایل خود بروید.‌ چیزهایی را که کمدتان را اشغال کرده و مدت‌هاست ازآنها استفاده نکرده‌اید، پیدا کنید. حتما نباید یک چیز مستعمل و از کار افتاده باشد. می‌تواند حتی یک شیء کاملا نو باشد که به آن نیازی ندارید. از آن بهتر انتخاب چیزی است که دوستش دارید ولی تنها چیزی نیست که دارید و می‌توانید بدون آن هم سر کنید. آن را بردارید و برای بخشیدن کنار بگذارید. می‌توانید آن را کادو کنید و وقتی به خیابان می‌روید به اولین دختر فقیری که سر راه دیدید یا کسی که فکر می‌کنید به آن احتیاج دارد، ببخشید. خوب اگر اکنون این کار را کرده‌اید از یک حس زیبا و درخششی در وجود خود سرشار شده‌اید. به شما تبریک می‌گویم.

 

گام بعدی لبخند: گنج بزرگی که شما به زندگی می‌بخشید، لبخند است. لبخند همان تجلی سلام است. لبخند شما به دنیا یعنی شما از من درامانید و از شما عصبانی نیستم بلکه با محبت به همه شما نگاه می‌کنم و از این‌که می‌بینمتان خوشحالم. هیچ چیز نمی‌تواند اینقدر موثر باشد پس مراقب باشید ‌ در دنیا این سلاح کار آمد را هرگز زمین نگذارید. این سلاح، دشمنان را نیز به دوست بدل می‌کند. این جادو بیش از هر آرایش و جراحی زیبایی انسان را دلپسند و زیبا می‌کند. امتحان کنید.

 

گام بعدی تقدم: اجازه دهید یک نفر از شما جلو بزند و با سخاوت درخواستش را پاسخ دهید: «بفرمایید، اول شما.» لطفا وقتی این کار را می‌کنید به نگارنده این سطور لعنت نفرستید. خیلی مهم است که این کار را از سر عشق، محبت و رغبت انجام دهید و ته دلتان حس پشیمانی نداشته باشید.

 

حامی باشید: حامی بودن نیاز به پول هنگفت ندارد.فقط کافی است با چند جمله شوق‌برانگیز و شنیدن طرح یک دوست یا همنشین او را به کاری که می‌خواهد انجام دهد، تشویق کنید. انرژی متقابل این حرکت ساده می‌تواند شما را به انسانی سرشار از حس مثبت بدل کند که هر کسی دوست دارد با شما همراهی کند. چه کسی از یک مشوق و حامی که می‌تواند از حق تقدمش گاهی چشم بپوشد و چیزی را که دوست دارد، به دیگران می‌بخشد و لبخند به لب دارد، می‌گذرد؟

و اگر به عنوان آخرین اقدام یک کار حتی خیلی کوچک برای کسی انجام دهید، روز خود را کامل کرده‌اید.

اگر هر روز با این برنامه جلو بروید خیلی زود می‌بینید ‌نه‌تنها دیگر یک دختر منزوی نیستید که دنیا به شما عاشقانه نگاه می‌کند.

 

معرفی کسب و کار : اسامی فعالان قالیشویی در شمس آباد

 

بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حاصل جمع دو با دو به حروف چند می شود ؟
پاسخ : *
پست های ویژه