سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

ابروهای خالی دارید ، اینطوری تقویت کنید!

در تاریخ : 94.08.28

 

سرزمین آریایی : ابروهایی که مقداری از آن ریخته ، توسط مداد و یا انواع سایه ها قابل ترمیم موقتی هستند که پس از شستشو ، مجدد باید تکرار شوند و این کار مقداری از وقت را هدر داده و گاها عذاب آور است. برخی افراد اقدام به کاشت و یا تتو میکنند که علاوه بر هزینه های اولیه و ترمیمی ، ممکن است برای بدن مضر باشند . ما پیشنهاد میکنیم این مطلب را که راجع به تقویت قسمتهای خالی ابرو است را مطالعه و بکار گیرید و از نتیجه آن ، متعجب شوید.
معمولا زمان هایی قسمت‌هایی از ابروها خالی می‌شود و این باعث می‌شود ابروها حالت طبیعی خود را از دست بدهند. بنابراین برای رویش مجدد ابروها، مصرف برخی روغن‌ ضروری است. گاهی پیش می‌آید که قسمت‌هایی از ابروها خالی می‌شود و این باعث می‌شود ابروها حالت طبیعی خود را از دست دهند.
بنابراین باید موهای ابرو را تحریک کرد تا مجدد رویش کنند._ هر شب مقداری روغن زیتون را روی ریشه‌هایی که می‌خواهید رشد کند بمالید و آن نقاط را ماساژ دهید و صبح‌ها آن محل را شست و شو دهید. استفاده از میوه نارگیل و مغز‌های چرب همچون گردو و بادام بر روی ابروها می تواند ابروهایتان را پرپشت و حجیم کند.
شاید ریختن ابروها نگران کننده باشد اما باید علل را بررسی کرد. گاهی استرس زیاد در طول روز می‌تواند یکی از دلایل ریزش موی ابروها باشد.برای پیشگیری از ریزش‌ ابروها می‌توان از کپسول ویتامین‌ E و B در تقویت مو‌ها استفاده کرد.

 

دسته بندی : هنر » گریم و زیبایی
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حرم حضرت معصومه (س) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
پست های ویژه