سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

نیمفنبرگ ، قصری با شکوه در غرب مونیخ

در تاریخ : 94.10.06

سرزمین آریایی : این قصر دارای منظره بسیار زیبایی است که توسط باغها و تراسهای زیبا ، محاصره شده است وآبشارهایی از سبک رنسانس ایتالیا ساخته شده است. این قصر بیشتر در ماه‌های تابستان از آوریل تا اکتبر بازدید می‌شود و در مناسبت‌های تعطیلاتی معینی معمولا نزدیک کریسمس و سال جدید بسته است.

 

قصر نیمفنبرگ

پادشاه الکتور فردیناند ماریا و همسر وی هنریت آدلاید ساووی به مناسبت تولد پسر و وارث خود، به معماری به نام آگوستینو بارلی دستور ساخت یک اقامتگاه تابستانی در غرب مونیخ را دادند. ساخت و ساز این قصر در سال ۱۶۶۴ آغاز شد. قصر نیمفنبرگ بسیار باشکوه بوده و ساختاری پر از طاق دارد که از هر کمان تا کمان دیگر آن ۵۰۰ متر فاصله است. این معمار بخش درونی قصر را مشابه یک ویلای ایتالیایی طراحی کرد که شدیدا مورد علاقه‌ی هنریت بود. اندرونی قصر روشن بوده و دکوراسیون آن توسط دو معمار به شکل بسیار باشکوهی طراحی شده است. در عمارت این کاخ، بازدیدکنندگان می‌توانند موزه‌ای از کالکسه‌های قدیمی و همچنین کالسکه‌های باشکوه پادشاه لودویگ دوم را ببینند که موزه‌ی مارستال (Marstall museum) نام دارد. یکی از ویژگی‌های مشهور این قصر «گالری آو بیوتیز» یا همان گالری زیبایی‌ها، مجموعه‌ای از ۳۶ نقاشی پرتره است که توسط جوزف استیلر نقاش دربار در آن زمان، برای پادشاه لودویگ اول نقاشی شده بود.

 

خارج از قصر پارکی دویست هکتاری وجود دارد که در گذشته باغی به سبک ایتالیایی بود. اکنون این باغ به سبک انگلیسی طراحی و با مجسمه‌های زیبا، درختان و گل‌ها تزئین شده است.

 

نیمفنبرگ ، قصری با شکوه در غرب مونیخ

 

نیمفنبرگ ، قصری با شکوه در غرب مونیخ

نیمفنبرگ ، قصری با شکوه در غرب مونیخ

 

نیمفنبرگ ، قصری با شکوه در غرب مونیخ

 

 

 

travelvivi

بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حاصل جمع دو با دو به حروف چند می شود ؟
پاسخ : *
پست های ویژه