سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

با این نوشیدنی آز ابتلا به سرطان تخمدان نجات پیدا کنید

در تاریخ : 94.09.22

 

این نوشیدنی برای جلوگیری از سرطان تخمدان!

سرزمین آریایی : شاید این نوشیدنی را بطور زیاد مصرف کنید ولی هیچگاه از خواص معجزه آسای آن اطلاع نداشته باشید. در این مقاله میخواهیم خواص این نوشیدنی را شرح دهیم که مهمترین آن ، پیشگیری از ابتلا به سرطان تخمدان است.

سرطان تخمدان از جمله سرطان های شایع در میان زنان می باشد، که به نام مرگ خاموش نیز شناخته می شود.

خبر خوب برای دوست داران چای این که نوشیدن یک لیوان چای در هنگام صبح، مزایایی بیش از پراندن خواب برای تان دارد؛ چای می تواند از شما در برابر سرطان تخمدان نیز محافظت کند.

این چیزی است که محققان دانشگاه آنجلیا ی شرق، که نزدیک به172،000 زن بزرگسال را بیش از 30 سال مورد مطالعه اند، در یافته اند: کسانی که فلاونول و فلاوانون، و آنتی اکسیدان موجود در چای و مرکبات، بیشتری مصرف نموده اند، 31 در صد کمتر از کسانی که چندان از این مواد مصرف نکرده اند، دچار سرطان تخم دان شده اند.

نویسندگان این مطالعه می گویند که فقط نوشیدن دو فنجان چای سیاه در روز برای محافظت در برابر این بیماری کافی است. لازم به ذکر است که سرطان تخم دان، پنجمین سرطان منجر به مرگ در میان زنان جهان می باشد.

اگر چندان به نوشیدن چای علاقه ندارید، می توانید از میوه های خانواده ی مرکبات در هنگام صبح استفاده کنید. چرا که این خوراکی ها نیز به دلیل داشتن آنتی اکسیدان می توانند از شما در برابر سرطان تخمدان محافظت کنند.

 

 

 

 

 

منبع:   shape.com

بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
سال پیروزی انقلاب اسلامی چه سالی است ؟ ( به عدد )
پاسخ : *
پست های ویژه