سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

در فصول سرد سال اینگونه مراقب موهای خود باشید

در تاریخ : 95.09.22

در فصول سرد سال اینگونه مراقب موهای خود باشید

 

سرزمین آریایی : یکی از زیبایی هایی که خداوند به بندگانش عطا فرموده ، موی سر است که زیبایی ، درخشندگی و سلامت آن ، با میزان رسیدگی و مراقبت افراد به این نعمت در ارتباط است. اما این نعمت زیبا ، اگر به آن رسیدگی نشود ، حتما آسیب خواهد دید و زیبایی خود را از دست می دهد. 
توجه و رسیدگی به انواع مو ، در فصول سرد سال ، بیشتر از سایر فصل ها است که بسیاری از خانمها و آقایان از آن بی اطلاع هستند. در ادامه نکاتی که میتوانند به شما کمک کنند تا بتوانید در سرما نیز مانند سایر اوقات از داشتن موهای زیبا لذت ببرید ، شرح داده ایم.

1-موهای خود را مرطوب کنید :
 
وقتی هوا سرد تر می شود پوست شما شروع به خشک شدن میکند. برای موها نیز به همین شکل است. تغییر از تابستان به پاییز باعث می شود تا موها به حالت خشک در بیایند پیشنهاد می شود از نرم کننده یا ماسک مو جهت هرچه نرم کردن و مرطوب کردن موها استفاده کنید. میتوانید از روغن زیتون نیز استفاده کنید.

2-از منابع طبیعی استفاده کنید :

برای جلوگیری از اینکه موهایتان بیشتر خشک شود از منابع و مواد طبیعی برای نرم کردن موهای خود استفاده کنید. زیرا از خشک شدن موهایتان جلوگیری می کند اما اگر از موادی که در خود الکل دارند استفاده کنید این الکل خود باعث خشک شدن موهایتان می شود.

3-موهای خود را تیره تر کنید :

در تابستان روشن کردن مو به دلیل تابش مستقیم نور خورشید بسیار پیشنهاد می شود. از آنجایی که بیشتر اوقات در خانه سپری می کنید هایلایتها از بین میروند و موها رنگ طبیعی خود را از دست می دهند. پیشنهاد می شود برای جلوگیری از اینکه رنگ مو ها از حالت موهای خود را تیره کنید.

4-از حجم دهنده موی سر استفاده کنید :

رطوبت در هوا باعث افزایش حجم موهای شما می شود و وقتی هوا سرد تر می شود میزان رطوبت هوا کاهش می یابد. این کاهش رطوبت ممکن است باعث شود که موهای شما کم پشت تر شوند.

5-از یک شامپوی روشن کننده استفاده کنید :

ممکن در پاییز به دلیل خشکی هوا ریشه موهایتان ضعیف شود. عرق کردن، استفاده از ضد آفتاب باعث می شود که ریشه ها چرب بشوند. این امر موجب می شود موها رنگ خود را از دست بدهند برای جلوگیری از این اتفاق از شامپوهای روشن کنده استفاده کنید.
OABAB
معرفی کسب و کار : اسامی فعالان قالیشویی در میدان گمرک
دسته بندی : هنر » گریم و زیبایی
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
سال پیروزی انقلاب اسلامی چه سالی است ؟ ( به عدد )
پاسخ : *
پست های ویژه