سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

این بیماریها در فصل پاییز عود خواهند کرد!

در تاریخ : 94.08.05

این بیماریها در فصل پاییز عود خواهند کرد!

 

سرزمین آریایی : به دلیل تغییرات فصلی و آب و هوا، برخی از بیماریها در فصل پاییز شدت گرفته و موجب آزار فرد مبتلا و اطرافیان میشوند که با رعایت برخی اصول ، این موارد به حداقل رسیده و آزار دهنده نخواهند شد. در ادامه برخی از این بیماریها را شرح داده ایم.

 
1-آسم :

آسم یکی از بیماری های شدید تنفسی می باشد. افرادی که آسم دارند باید از گرد و غبار دوری کنند و همچنین از مکان های مرطوب اجتناب کنند زیرا رطوبت باعث تحریک آسم و حمله آسمی می گردد. افرادی که آسم دارند در فصل سرما خیلی باید مراقب باشند تا دچار سرماخوردگی نشوند. باید سعی کنند حتی الامکان کمترین مقدار در بیرون از خانه سپری کنند.

این مژده را به شما عزیزان می دهیم که با پیروی از دستورات کتاب زیر و ایجاد تغییرات کوچک و نه به ظاهر مهم، به راحتی خواهید توانست عوامل آلرژی زا را برای همیشه از بین ببرید.
2-زخم معده :

این بیماری که به معده و مخاطی معده آسیب می رساند در فصل زمستان شدید تر می شود به خصوص در شب و ساعت های اولیه صبح بیمار دچار معده درد شدید می شود و حتی گاهی ممکن است استفراق هم داشته باشد.البته ممکن علائم این بیماری در هر فرد متفاوت باشد.

3-روماتیسم :

پاییز برای افرادی که از روماتیسم رنج می برند هم دردناک تر است به دلیل اینکه حساسیت این افراد با سردی هوا بیشتر می شود به خصوص افرادی که آرترید دارند. سرمای هوا می تواند بر روی عضلات و استخوان های آن ها تاثیر بگذارد پیشنهاد می شود این گونه افراد در هنگام خروج از خانه بسیار گرم بپوشند تا سرما نتواند به عضلات آن ها برسد.

4-بیماری های قلبی :

روز های پاییزی برای افرادی که از بیماری های قلبی روز های سختی است. دلیل اصلی آن این است که با سردی هوا ناخواسته ضربان قلب افزایش می یابد. این باعث افزایش فشار خون می شود. این امر باعث می شود تا ریسک حملات قلبی افزایش پیدا شود.

مانند سایر کتاب‌های تخصصی، آقای دکتر دآدامو با ارائه راه کارهای کاملاً نوین در کتاب زیر نیز به روش‌های جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های قلبی و درمان آنها در افراد با گروه‌های خونی مختلف پرداخته است.

در این کتاب در کنار توصیه مصرف غذاهای بسیار سودمند ویژه گروه خون‌تان‌، جهت جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های قلبی ، با ورزش‌های مخصوص هر گروه خون نیز آشنا خواهید شد. 

5-سینوزیت :

این یک بیماری معمول در بین افراد در طول فصل پاییز است. علائم آن هم تب شدید و همچنین آبریزش بینی می باشد. افرادی که مشکلات سینوزیتی دارند حتما در فصل پاییز باید از سیگار کشیدن و رفتن به اتاق هایی که هوای آنجا گرم و خشک است بپرهیزند


بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حاصل جمع دو با دو به حروف چند می شود ؟
پاسخ : *
پست های ویژه