سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

عسل ، داروی دردها!

در تاریخ : 94.08.17

 

عسل داروی دردها

 

 سرزمین آریایی : حتما عسل را برای یکی از وعده های غذایی و یا بصورت نوشیدنی و ... مصرف نموده اید و اگر از خواص بی نظیر آن بی اطلاع هستید، در ادامه این مطلب ، چند خاصیت مهم آن را برای شما برشمرده ایم.

عسل پوست تان را سالم و درخشان نگاه می دارد. ممکن است جالب به نظر برسد، اما توصیه می شود که صورت تان را با عسل بشویید. خواص ضد میکروبی عسل، صورت تان را پاکیزه می کند.

عسل، سیستم ایمنی بدن تان را بهبود خواهد بخشید. عسل سرشار از پلی فنول است؛ یک نوع آنتی اکسیدان که به محافظت از سلول ها در برابر آسیب رادیکال های آزاد کمک می کند. به علاوه، اگر شما در حال حاضر بیمار هستید، نشان داده شده است که عسل سرفه های شبانه را نیز سرکوب می نماید.

درمان بریدگی، سوختگی، و خراشعسل از زمان های قدیم برای درمان بیماری های پوستی استفاده می شده است. تحقیقات نشان می دهد که به لطف توانایی عسل برای تولید مقدار کمی از پراکسید هیدروژن، دارای خواص آنتی بیوتیکی موضعی می باشد.

کمک به هضم غذا. اگر شما به دنبال یک روش درمانی طبیعی برای رفع نفع هستید، عسل می تواند به  درمان سوء هاضمه و رفلکس اسید معده کمک کند.

افزایش عملکرد ورزشی. اگر به دنبال تقویت انرژی در طول تمرین هستید، مطالعات نشان می دهد که عسل می تواند به عنوان یک جایگزین کربوهیدرات در طی ورزش های استقامتی استفاده شود.

 

 

 shape

 

بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
سال پیروزی انقلاب اسلامی چه سالی است ؟ ( به عدد )
پاسخ : *
پست های ویژه