سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

پوستی شاداب و زیبا در فصول سرد سال با رعایت این اصول

در تاریخ : 95.09.22

پوستی شاداب و زیبا در فصول سرد سال با رعایت این اصول

 

سرزمین آریایی : اگر از پوست خود در برابر سرما محافظت نکنیم ، دچار صدمات جدی خواهند شد که برای درمان و بهبود آن ، میبایست هزینه های بسیار وپرداخت و همچنین روی میزان اعتماد بنفس و روحیه افراد تاثیر مستقیم دارد. بنابراین با مراقبت و رعایت چند نکته ، به سهولت و بدون صرف هزینه درمان ، میتوان پوستی شاداب و زیبا را در فصول سرد سال داشته باشیم. نکاتی که در ادامه شرح داده ایم ، میتوانند از پوست شما در برابر سرما محافظت نمایند.

1-شوینده بدنتان را ارزیابی کنید :
در تابستان استفاده از ژل های شوینده با اسانس میوه بسیار محبوب است و بسیار مورد استفاده قرار میگیرد ممکن است استفاده از این ژل ها در فصل پاییز باعث خشک شدن پوستتان شود.  سعی کنید از شوینده ای استفاده کنید که دارای خاصیت مرطوب کنندگی نیز باشد.

2-از یک اسکراب چرب استفاده کنید :
استفاده از اسکراب های چرب برای فصل پاییز و زمستان بسیار مناسب می باشد. زیرا علاوه بر انجام عمل لایه برداری به دلیل چرب بودن از خشک شدن پوست نیز جلوگیری می کند.
 
3-پوست خود را هر روز مرطوب کنید :
از مرطوب کننده هر روز طی زمانی مشخص استفاده کنید. به عنوان مثال هر وقت به حمام می روید یا دوش میگیرید بعد از آن می توانید از مرطوب کننده ها برای جلوگیری از خشک شدن پوست استفاده به عمل بیاورید.

4-پوست خود را بسنجید :
شاید متوجه شوید که با تغییر فصل پوست شما هم مورد تغییر قرار بگیرد به عنوان مثال آنهایی که پوست چرب دارند ببینند که پوستشان کمی خشک شده است یا بر عکس. همیشه به این نکته توجه داشته باشید که پوست شما دچار چه تغییراتی شده با این تغییرات باید محصولات پوستی خود را تغییر دهید و پوست خود را وقف دهید.
                 
5-شیوه مراقبت از پوست خود را مدیریت کنید :
استفاده از ماسک ها و لایه بردار های صورت اگر مقدار کرم هایی که استفاده می کنید بیشتر باشد ممکن است یادتان برود که از کدام ماسک یا کرم استفاده کرده اید و از کدام استفاده نکرده اید. به خاطر همین همیشه سعی کنید که بر اساس جدول یا برنامه معینی از این محصولات استافده کنید.

6-کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید :
به دلیل اینکه به آفتاب گرفتن و حمام آفتاب نمی روید به این معنی نیست که می توانید به مدت 6 ماه از کرم ضد آفتاب استفاده نکنید. ضد آفتاب یکی از مهم ترین عواملی است که باید روزانه حتما از آن استفاده نمایید.
 
7-پاهای خود را فراموش نکنید :
از آنجایی که پاها در تمام مدت فصل سرما در کفش ها و چکمه های سنگین می مانند لذا حتما باید حواستان به آنها باشد تا آسیبی نبینند.


skin
معرفی کسب و کار : اسامی فعالان قالیشویی در ظهیرآبادی
دسته بندی : هنر » گریم و زیبایی
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
پایتخت ایران کدام شهر است ؟
پاسخ : *
پست های ویژه