سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

با این روشها در فصول سرد سال چاق و افسرده نشوید

در تاریخ : 95.09.29

با این روشها در فصول سرد سال چاق و افسرده نشوید

 

 سرزمین آریایی :  در فصل پاییز و همچنین زمستان ، به علت اینکه اغلب اوقات ، هوا ابری و گرفته است و همچنین به علت فرا رسیدن زود هنگام شب ، برخی از افراد ، دچار افسردگی می شوند و به علت ایجاد سردرگمی ، اکثر ا دچار چاقی میگردند . علت این امر ، کلافگی است که موجب می شود فرد با خوردن خوراکیها و غذاهای گوناگون و مصرف وعده های غذایی زیاد روزانه ، برای مدتی کوتاه ، کلافگی خود را از بین ببرد و در نهایت با مشکل چاقی روبرو می شود.
چگونه میتوانیم بر این حالات غلبه کنیم و از روزهای زیبای پاییزی و زمستانی ، بیشترین لذت را ببریم؟ راهکارهایی که در ادامه مطالعه مینمایید ، به شما کمک میکنند تا ایام شیرینی را در این فصول تجربه کنید.


دوری از محیط تاریک

در فصل زمستان به دلیل اینکه نور آفتاب کمتر است افراد انرژی کمتری دارند و زود خسته می شوند بنابراین ورزش صبح زود در زمستان باعث افزایش انرژی می شود. آفتاب باعث افزایش ترشح سروتونین مغز می شود که روحیه را بالا می برد. 

پیدا کردن ورزش سرگرم کننده مخصوص زمستان

ورزش هایی مانند اسکی روی یخ ، اسکیت می تواند باعث سوزاندن کالری شود حتی پاک کردن برف های روی ماشین و خیابان محل سکونت می تواند نوعی ورزش به حساب آید.

تنظیم برنامه های بالا بردن انگیزه

انجام فعالیت های دسته جمعی مانند پیاده روی و پیکنیک و همچنین سفرهای جاده ای می تواند روحیه را بالا برده ، باعث افزایش انرژی شود و احساس افسردگی و کسل بودن در این فصل را از بین ببرد. 

خوردن مواد غذایی حاوی زینک 

تحقیقات نشان داده است کمبود زینک مانع سوخت و ساز بدن شده و باعث جلوگیری از سوزاندن کالری می شود. زینک در بسیاری مواد غذایی از جمله سبزیجات، میوه ها و انواع غلات نظیر سبوس جو دو سر می توان یافت. 

 


اآباب

معرفی کسب و کار : اسامی فعالان قالیشویی در ایران
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حاصل جمع دو با دو به حروف چند می شود ؟
پاسخ : *
پست های ویژه