سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

پوستی زیبا با ماست و کلم

در تاریخ : 95.06.16

پوستی زیبا با ماست و کلم

سرزمین آریایی : همه ما میدانیم که خوراک و تغذیه هرفردی ، رابطه مستقیم با سلامتی و یا بالعکس دارد. اولین جایی که سلامتی بدن هر فرد را مشخص مینماید ، پوست و بخصوص پوست صورت است که میزان ، نحوه و نوع مواد خوراکی و میوه ها و سبزیجات ، در سالم ، درخشان و زیبا بودن آن ، تاثیر بسزایی دارند.  مواد غذایی ای که با رادیکال های آزاد مبارزه کنند، به محو شدن لکه های تیره کمک کنند، با جوش و آکنه مقابله کنند و چهره ی تان را درخشان تر جلوه دهند. 

در ادامه با دو نوع از خوراکیها که در درخشان تر شدن و سلامت و زیبایی پوست شما موثر هستند ، آشنا شوید.

 

کلم پیچ.

 این سبزی برگ دار همانند یک سم زدای قوی برای پوست صورت تان عمل خواهد کرد. هم چنین سرشار است از انواع مختلفویتامین ها و مواد معدنی. این سبزی می تواند به پاک سازی منافذ پوست تان کمک کند، در برابر آسیب های محیطی از پوست محافظت نماید، و پوست را هیدراته و مرطوب نگاه می دارد. کلم هم چنین سرشار از ویتامین A است، که در برابر آسیب رادیکال های آزاد از پوست مراقبت می کند و بافت پوست را نیز ترمیم می نماید. علاوه بر این ها، ویتامین K موجود در کلم تیرگی و پف زیر چشم را به حداقل کاهش می دهد.

 

ماست. 

ماست حاوی اسید لاکتیک می باشد که می تواند به محو شدن لکه های تیره ی مزاحم و یا هیپر پیگمانتاسیون کمک کند. هم چنین باعث از بین رفتن سلول های مرده ی سطح پوست شده و همین امر سبب روشن تر و سالم تر شدن پوست خواهد شد.

 

 

معرفی کسب و کار : اسامی فعالان قالیشویی در تهران نو

 

 shape

دسته بندی : هنر » گریم و زیبایی
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حرم امام رضا (ع) ( امام هشتم ) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
پست های ویژه