سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

معرفی بهترین بازیهای سایپرپانک برای pc!

در تاریخ : 94.11.03

سرزمین آریایی : در ادامه این مطلب با برخی از بهترین بازیهای سایپرپانکی آشنا و شرح مختصری از جزئیات و نحوه بازی را با هم می بینیم. با سرزمین آریایی همراه شوید.

 استودیوی لهستانی «سی‌دی پراجکت رد» بنا دارد «سایبرپانک 2077» را به بزرگ‌ترین پروژه‌ی بازی‌سازی خود تبدیل کند. همین موضوع یادمان آورد که قرار بوده مدتی پیش یک مطلب با محوریت بازی‌های سایبرپانک منتشر کنیم. سبکی که از دیرباز، و شاید حتا پیش رشد صنعت بازی و همه‌گیر شدن آن در خانه‌های ما -به واسطه‌ی بازی‌های تخته‌ای- در خانه‌ها حضور داشته و تا پایان نسل هفتم بازی‌های رایانه‌ای نیز با بازی فوق‌العاده‌ای همچون «دئوس‌اکس» به حیات خود ادامه داده است.

سایبرپانک و تکنولوژی، دست در دست هم به حیات ادامه می‌دهند. همین اتفاق باعث شده که بازی‌های زیادی در این سبک برای رایانه‌های شخصی ساخته شوند. سایبرپانک یک ژانر فراگیر است و بازی‌هایی که در ادامه معرفی می‌شوند، به نحوی در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند. نکته‌ای که در تدارک این لیست به آن توجه شده، کیفیت بازی‌های معرفی شده است. بنابراین سراغ هر کدام از این بازی‌ها که بروید، مطمئنا اوقات سایبرپانکی خوشی را سپری خواهید کرد!

معرفی بهترین بازیهای سایپرپانک برای pc!

بدون شک هر جا صحبت از سایبرپانک و پی‌سی باشد، اولین و مهم‌ترین انتخاب همین بازی است. یک فضای کاملا سایبربانک با حضور هکرها، هوش مصنوعی خودآگاه، جرم و مجرم سایبری و توطئه‌های فراوان این بازی را تبدیل به یک اثر کلاسیک در این ژانر کرده است.

معرفی بهترین بازیهای سایپرپانک برای pc!

این بازی به اندازه‌ی فیلمش خوب نیست. (مگه داریم؟) اما به خوبی توانسته فضای سایبرپانک و آینده‌نگرانه‌ی لس‌آنجلس که ریدلی اسکات با فیلم فوق‌العاده‌اش ترسیم کرده را در قالب یک بازی ماجرایی اشاره و کلیک بازسازی کند.

معرفی بهترین بازیهای سایپرپانک برای pc!

این بازی یک داستان پلیسی محشر را در یک فضای سایبرپانکی فوق‌العاده روایت می‌کند. شخصیت‌های دوست‌داشتنی، و معماهای هوشمندانه از جمله خصوصیات بارز این بازی هستند. بروید و یک قاتل سریالی که می‌تواند مغز افراد را هک کند دستگیر کنید!

معرفی بهترین بازیهای سایپرپانک برای pc!

چه این بازی را بازی کنید و چه دنباله‌ی غافل‌گیرکننده‌اش با نام «دراگون‌فال» را، شادوران یکی از بهترین فضاهای سایبرپانک را به شما ارائه می‌دهد. بازی نقش‌آفرینی که حالا با نبردهای تکنولوژیک، محیط پرجزئیات و شخصیت‌های به یادماندنی یکی از پیشنهادهای ویژه‌ی این لیست برای دوست‌داران سبک است.

معرفی بهترین بازیهای سایپرپانک برای pc!

بازگشت
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حاصل جمع دو با دو به حروف چند می شود ؟
پاسخ : *
پست های ویژه