سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

چگونه موهای خود را با سشوار زدن زیباتر کنیم

در تاریخ : 95.05.17

چگونه موهای خود را با سشوار زدن زیباتر کنیم

سرزمین آریایی : یکی از کارهایی که به زیبایی کمک میکند ، سشوار زدن صحیح مو است ولی هنگامی که این کار با اصول و روش مناسب انجام نشود ، به عذاب مبدل شده و میتواند صدمات جبران ناپذیری به مو و پوست سر وارد نماید. 

بسیاری از ما با شیوه صحیح سشوار زدن آشنا نیستیم و همین امر موجب می شود تا تصور کنیم که در منزل و خودمان نمی توانیم به درستی و زیبا موهایمان را سشوار زده و حالت دهیم. این طرز تفکر صحیح نیست و همه میتوانند خودشان بدون صرف هزینه و زمان اضافی ، در منزل ، اقدام به سشوار زدن موها و حالت بخشیدن به آن باشند. 

نکاتی که در ادامه آمده ، به شما کمک میکنند تا اصول و روش صحیح سشوار کشیدن را یاد بگیرید.

 

رطوبت اضافی را از موی خود می گیرید

بعد از شستن مو، اغلب افراد دوست دارند موهای خود را به طور کامل خشک کنند. گرفتن رطوبت اضافی از مو، می تواند مانع از رسیدن مواد مورد نیاز به مو شود.

 از مواد به مقدار زیاد مصرف می کنید

همیشه استفاده ی بیشتر از مواد هم خوب نیست. هنگامی که یک محصول با کیفیت می خرید، یک قوطی از آن می تواند برای مدت ها به کارتان بیاید و برای شما کافی باشد. اگر مقدار مصرفی شما بیش از حد باشد، موی شما چرب تر خواهد شد. اگر این محصولات را قبل از استفاده برای مو، بر کف دست بمالید مطمئننا به شما کمک می کند مقدار کمتری را مصرف کنید.

 از برس استفاده می کنید

اگر موهای شما بلند یا فر است، یک برس نمی تواند تمام قسمت های مو را شانه کند بنابراین این کار باعث آسیب به موهای شما خواهد شد. هنگامی که موهای شما هنوز مرطوب است، بهتر است ابتدا از شانه استفاده کنید.

موهای خود را به چند قسمت تقسیم نمی کنید

هنگام سشوار زدن ،همه ی موهای خود را یکجا سشوار نزنید. بهتر است مو را به چند قسمت تقسیم کنید و سپس سشوار زدن را آغاز نمایید.

موی خود را به بخش های بزرگتر تقسیم  می کنید

هر چقدر بخش های موی شما کوچکتر  باشد سشوار را بیشتر روی آن نگه می دارید ولی هرچقدر این بخش ها بزرگتر باشد شما کنترل کمتری بر روی مو خواهید داشت.

 بخش ها را با هم ترکیب نمی کنید

بعد از تمام شدن فرآیند خشک کردن هر بخش، آن را با بخش بالایی ترکیب کنید و سپس با هم سشوار بکشید. هنگامی که شما بخش ها را با هم ترکیب می کنید، شکل طبیعی تر و بهتری ایجاد می شود.

 همه ی مواد را یکجا بر روی سر می مالید

سعی کنید موادی را که برای موی خود استفاده می کنید یکجا بر روی سر اعمال نکنید بلکه برای هر بخش را به صورت جداگانه مصرف کنید.

مواد مورد نیاز بر روی مو را به درستی بر روی سر اعمال نمی کنید

سعی کنید محصول و مواد مورد نیاز خود را ابتدا بر روی قسمت بالایی اسپری کنید، آن را کنار بگذارید، سپس بر روی قسمت پایینی این کار را تکرار نمایید.

 از بخش درست، سشوار زدن را آغاز نمی کنید

همیشه از قسمتهای پایینی شروع به کار کنید. سپس به قسمت های بالایی برسید.

 از نازل و یا دیفیوزر در سشوار استفاده نمی کنید

استفاده از این دستگاه ها اجازه می دهد کنترل بهتر و بیشتری بر روی مسیر و جهت سشوار کشیدن داشته باشید بنابراین آسیبی به موی شما هم نمی رسد.

 

معرفی کسب و کار : اسامی فعالان قالیشویی در گرگان

 

دسته بندی : هنر » گریم و زیبایی
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حاصل جمع دو با دو به حروف چند می شود ؟
پاسخ : *
پست های ویژه