سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

آموزش نحوه استفاده از گیاه جنسینگ در بارداری

در تاریخ : 97.06.08
سرزمین آریایی : گیاه جنسینگ ، با خواص فراوان خود ، امروزه بیشترین کاربرد را در درمان انواع بیماریها را دارد ولی این گیاه ، میبایست در افراد باردار و همچنین شیرده ، با حساسیت بیشتر و دقت فراوانی ، مصرف گردد چون میتواند موجب بروز مشکلات برای جنین و نوزاد شود و همچنین مادر نیز از این امر مستثنی نیست. در ادامه با نحوه مصرف این گیاه در دوران بارداری ، آشنا شوید.

آموزش مراقبتهای بارداری

موارد استفاده جینسینگ در دوران بارداری :

بنا بر سنت قدیمی شرقی مردم چین بر این باورند که جینسینگ خواص فوق العاده ای برای زنان باردار دارد. برخی از پزشکان مصرف آنرا برای زنان باردار سودمند می دانند و میگویند می تواند عوارض بارداری نظیر استفراق و سرگیجه را کنترل کند. از آنجایی که دوران بارداری بسیار دوران حساس و پیچیده ای است به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود تا سر خود شروع به مصرف جینسینگ کنید.

خواص غیر اختصاصی :

بسیاری از مشکلات در دوران بارداری بین زنان باردار مشترک است. مانند مشکلات روانی، کمبود حوصله، خستگی و کاهش میل جنسی همگی جزو تاثیرات نرمال بارداری هستند بسیاری از زنان دنبال راه حل هایی هستند تا با آن این علائم بارداری را از بین ببرند. طبق تحقیقات انجام شده جینسینگ می تواند کلیه این علائم را از بین ببرد اما نه در زنانی که باردار اند. گفته می شود زنان باردار نیز می توانند از جینسینگ برای رفع این مشکلات استفاده کنند اما پیشنهاد می شود بسیار محتاطانه عمل کنند و با پزشک خود حتما مشورت کنند.

ریسک مشکلات در حین تولد :

تحقیقات نشان داده که مصرف بیش از حد جینسینگ می تواند مشکلاتی برای نوزادان در حین تولد ایجاد کند.

ریسک خونریزی :

ریسک خونریزی در حین بارداری یکی از عواملی است که ممکن است با مصرف بیش از حد جینسینگ فرد دچار آن شود. این می تواند یک مشکل جدی در حین تولد نوزاد یا بعد از تولد نوزاد باشد. خونریزی می تواند هم زندگی کودک را تهدید کند هم زندگی مادر را. سعی کنید در حین بارداری برای بهره بردن از خواص جینسینگ حتما با پزشک خود مشورت کنید.

در کل مصرف نکردن جینسینگ در دوران بارداری بهترین راه برای پیشگیری از عوارض آن خواهد بود .
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
پایتخت ایران کدام شهر است ؟
پاسخ : *
پست های ویژه