سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

چه کنیم تا کسب و کار پر رونقی داشته باشیم

در تاریخ : 94.11.29

چه کنیم تا کسب و کار پر رونقی داشته باشیم

سرزمین آریایی : اگر قصد ایجاد یک شرکت و یا کسب و کاری تازه هستید و تجربه های بسیاری نیز در زمینه ای که قصد ایجاد آن را دارید ، کسب نموده اید ، هرگز به آن متکی نباشید و بدانید که فقط تجربه کافی نیست . در این مطلب یاد میگیرید تا چگونه علاوه بر تجربه ، به کار خود رونق ببخشید که این یکی از کلیدهای موفقیت شما بشمار میرود.

در ادامه چند اصل اساسی را آورده ایم که به شما در جهت رونق بخشیدن به کارتان کمک چشمگیری میکند.

 

۱- مدیریت به تنهایی امکان‌پذیر نیست به همین دلیل بهتر است هر فردی برای ورود به فضای مدیریت یک تیم فوق‌العاده برای خود بچیند.
۲- مدیران هنگام استخدام افراد قبل از تخصص باید به نوع رفتار و عادات شخصیتی‌ آنها دقت کنند. چون مدیران خبره به راحتی می‌توانند با برگزاری دوره‌ها و جلسات، افراد را به تخصصی که مدنظرشان است بسازند ولی شخصیت افراد از دوران کودکی آنها شکل گرفته و به راحتی تغییر نمی‌یابد. این موضوع از آن جهت اهمیت دارد که افراد باید خود را با فرهنگ سازمانی هماهنگ کنند، فرهنگی که در سازمان‌ها باید روی آن برنامه‌ریزی دقیق‌تری شود. این فرهنگ شامل موارد مختلفی مانند ظواهر سازمان است، ظواهری که مشتریان با ورود به سازمان نظاره‌گر آن هستند، این ظواهر شامل نوع پوشش افراد سازمان و طراحی ساختمان است. علاوه‌براین ارزش‌های مورد حمایت جزء فرهنگ سازمانی محسوب می‌شود. این ارزش‌ها در هر سازمانی متفاوت است، امکان دارد در سازمانی کار تیمی ارزش باشد و در سازمانی موارد دیگری ارزش شود. باور‌های مشترک نیز جزء فرهنگ سازمانی است که معمولا بعد از طی چندین سال، اعضا به آن می‌رسند. بنابراین افرادی که وارد یک سازمان می‌شوند باید قادر باشند مواردی را که عنوان شد بپذیرند.
۳- مدیــران بــرای رونــق کسب‌وکارشان بهتر است بیش از زمان، انرژی خود را مدیریت کنند تا در برخی مواقع خسته نشوند و از ادامه مسیر باز نمانند. نکته‌های دیگری نیز به جز این موارد وجود دارد که شاید در بسیاری از کتب مدیریتی بتوان به آنها دست یافت.

بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
سال پیروزی انقلاب اسلامی چه سالی است ؟ ( به عدد )
پاسخ : *
پست های ویژه
از سراسر وب