سریال جیران

سریال خاتون

سریال نیسان آبی

جوکر

خودتان موهایتان را رنگ کنید

در تاریخ : 94.11.29

خودتان موهایتان را رنگ کنید

سرزمین آریایی : اگر نمیخواهید برای رنگ کردن موهای خود هزینه گزاف بپردازید و یا از رنگ کردن در منزل و توسط خودتان میترسید ، باید بدانید که رنگ کردن موها اصلا کار دشواری نیست و واقع بین باشد . رنگی که روی جعبه و کاتالوگ انواع رنگ های مو دیده و به شما نشان داده میشوند ، رنگی نیست که روی موهای شما ظاهر شود و بسته به رنگ موی خودتان ، تغییر میکند. با چند مرتبه رنگ کردن موها ، کاملا در این زمینه تجربه کسب میکنید. در ادامه شما را با نکاتی مفید آشنا میکنیم که به دوام و زیباتر شدن رنگ موهای شما کمک میکند. 


– اگر نسبت به رنگ مو مطمئن نیستید از رنگ موهای موقت استفاده کنید. این فرصتی است که جلوی پشیمانی شما را می‌گیرد بویژه اگر مهارت زیادی در رنگ کردن مو و تشخیص رنگ‌ها ندارید.
– رنگ‌های گرم، عسلی یا طلایی را رنگ‌های گرم می‌نامند و رنگ‌های بژ و خاکی را رنگ‌های سرد می‌نامند. رنگ‌های طبیعی یا خنثی دقیقا در بین طیف رنگ‌های گرم و سرد قرار دارند. بیشتر افراد رنگ‌های گرم یا خنثی را انتخاب می‌کنند. رنگ‌های گرم مو تن زرد، قرمز و نارنجی دارند. رنگ‌های سرد تن رنگ سبز و آبی دارند.
– دستورالعمل نوشته شده روی جلد رنگ مو را به دقت بخوانید.
– اگر موهایتان بلند است و رنگ مو تیوب کوچکی دارد حداقل دو بسته از رنگ مو را استفاده کنید.
– قبل از رنگ کردن مو، آن را نشویید. چربی طبیعی مو از مو در برابر آسیب‌های ناشی از مواد شیمیایی حفظ می‌کند.

چه زمانی این کار را انجام دهید؟
– اگر موهایتان کمی سفید شده است و می‌خواهید موهای سفید را بپوشانید به راحتی می‌توانید با رنگ ساده بر پایه رنگ موی طبیعی‌تان، موهایتان را رنگ کنید. اگر بیش از ۵۰ درصد موهایتان سفید شده است احتمالاً در رنگ کردن موهایتان با تجربه‌اندک چندان موفق نخواهید بود.
– اگر می‌خواهید موهایتان را کمی تیره تر کنید. مثلاً رنگ بلوند روشن را قهوه‌ای تیره کنید این کار چندان سخت و پیچیده‌ نیست و به راحتی با انتخاب یک رنگ موی تیره می‌توانید موهایتان را رنگ کنید.
– اگر می‌خواهید موهایتان را فقط یک تا دو درجه روشن‌تر کنید در این صورت نیازی به دکلره مو نیست و با انتخاب یک رنگ موی دو درجه روشن‌تر از موی خودتان می‌توانید موها را کمی روشن تر کنید.
– اگر می‌خواهید موهایتان را قرمز کنید فقط باید مطمئن شوید که یک ماه بعد از این رنگ پشیمان نمی‌شوید چون رنگ قرمز به راحتی پاک نمی‌شود. اما هنوز هم بهتر است به جای رنگ موی دائمی از رنگ‌های موقت استفاده کنید تا امکان تغییر رنگ را داشته باشید.

دسته بندی : هنر » گریم و زیبایی
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حرم حضرت معصومه (س) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
پست های ویژه