سریال زخم کاری

سریال گیسو

سریال ملکه گدایان

می خواهم زنده بمانم


عرضه رسمی آفیس 2016 ویندوز در 31 شهریور!

در تاریخ : 94.06.21

عرضه رسمی آفیس 2016 ویندوز در 31 شهریور!عرضه رسمی آفیس 2016 ویندوز در 31 شهریور!

 

سرزمین آریایی :علاقه‌مندان آفیس امسال منتشر نسخه جدید این محصول پرآوازه مایکروسافت هستند اما تاکنون تاریخ دقیقی از زمان انتشار آفیس ۲۰۱۶ از جانب این غول نرم‌افزاری اعلام نشده بود، اکنون مایکروسافت برای اینکه کاربران را از بلاتکلیفی بیرون بیاورد، تاریخ دقیق انتشار آفیس جدید خود را رسما اعلام کرد، این محصول پرطرفدار حدود ده روز دیگر در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

مایکروسافت نسخه پیش‌نمایش آفیس ۲۰۱۶ را حدود سه ماه پیش در اختیار کاربران حرفه‌ای قرار داده بود و ۳۱ شهریور ماه این محصول مهر تایید برای انتشار دریافت خواهد کرد تا چشم کاربران در سرتاسر دنیا به جمال آن روشن شود.

اگر از طرفداران محصولات سری آفیس هستید بد نیست بدانید به‌روز‌رسانی‌های اساسی در این نسخه اعمال شده است، امکان کارکردن چند نفر بر روی یک سند واحد که تاکنون تنها برای کاربران نسخه آفیس آنلاین ممکن بود در آفیس ۲۰۱۶ برای تمام کاربران در دسترس است. به این ترتیب چندین کاربر، همزمان قادر هستند بر روی یک سند واحد کار کنند و بدون درنگ نتیجه‌ تغییرات آنها اعمال شود.

فرآیند سینک یا همسان‌سازی اسناد نیز در نسخه آفیس ۲۰۱۶ آسان‌تر شده است تا کاربران بتوانند به راحتی مستندات خود را که بر روی کامپیوتر ذخیره شده است با حساب کابری ابری خود سینک کنند و در آینده آنها را از کامپیوتر و دستگاه‌های مختلفی ویرایش نمایند.

ساتیا نادلا، سکان‌دار یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های نرم‌افزاری دنیا، تاکید خاصی بر روی قابلیت‌های پلتفرم هوشمند رایانش ابری مایکروسافت دارد. ناگفته نماند که نسخه مایکروسافت آفیس برای کاربران مک نیز از تیر ماه عرضه شده است،‌البته این نسخه محدودیت‌های آفیس ۳۶۵ را داراست. مایکروسافت برای اینکه کاربران مک را راضی نگه‌ دارد، پیش‌ از این اعلام کرده بود که نسخه‌ کامل آفیس این شرکت برای مک در شهریور ماه منتشر خواهد شد، اما از قرار معلوم این گفته وعده‌ای بیش نبوده چرا که شهریور رو به اتمام است و خبری از نسخه مکِ آفیسِ مایکروسافت در کار نیست که نیست.

به هر ترتیب باید گفت انتشار آفیس ۲۰۱۶ برای تمامی پلتفرم‌ها ممکن است دیر و زود داشته باشد اما بدون شک سوخت و سوز ندارد و دیری نخواهد پایید که تمامی کاربران با سیستم‌عامل‌های مختلف به این محصول پرطرفدار مایکروسافت دسترسی داشته باشند.

دسته بندی : تکنولوژی » نرم افزار
بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حرم حضرت معصومه (س) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
پست های ویژه