ورود به سایت

 

دانلود رایگان سریال 13 شمالی

دانلود رایگان سریال احضار

تبلیغات در تلگرام روشی جدید برای معرفی برند و محصول

در تاریخ : 94.06.16

سرزمین آریایی : امروزه در جهان روش های متعددی برای تبلیغات یک محصول ، یک برند و حتی خدمات یک مجموعه وجود دارد و هر از چند گاهی روش هایی جدیدی در بازار به اصطلاح به روی بورس می آید یکی از این روش ها چیزی نیست به جز تبلیغات در تلگرام !

 

تبلیغات با تلگرام

 

امروزه کمتر کسی وجود دارد که گوشی هوشمند و یا تبلت متصل به اینترنت داشته باشد در شبکه اجتماعی تلگرام حضور نداشته باشد . این خود یک امتیاز این روش تبلیغاتی نسبت به سایر روش های مرسوم تبلیغاتی است ؛ در حال حاضر بیش از 15 میلیون کاربر فعال ( این آمار متغیر است ) ایرانی در اپلیکیشن تلگرام عضو هستند و پیام های خود را چک می کنند ، حال فرض کنید یکی از این پیام ها ، پیام تبلیغاتی مربوط به شما باشد . طبق نر سنجی های انجام شده اکثر کابران تلگرام این پیام ها را مطالعه می کنند و این خود یک امتیاز برای تبلیغ کنندگان می باشد .

 

برای تبلیغات در تلگرام راه های متفاوتی وجود دارد ؛ مرسوم ترین و ساده ترین و روش که رایگان نیز می باشد ارسال تبلیغات تلگرامی از طریق خود گوشی شما است که در این روش شما در روز نباید بیش از 30 پیام مشخص ارسال کنید در غیر اینصورت شماره شما در تلگرام مسدود می شود .

 

روش دیگر خرید پنل تبلیغات در تلگرام می باشد ؛ این پنل ها نیز معایب و مزایای متفاوتی دارد . مزایای این روش عدم مشغول بودن سیستم شما ، عدم استفاده از پهنای باند خط اینترنت شما ، تنظیمات راحت و محیط کاربری ساده پنل های تبلیغاتی است . اما معایب ! اولین عیب اینجاست که شما برای هر ارسال پیام تبلیغات با تلگرام باید هزینه پرداخت کنید ( چیزی حدود 9 تا 10 تومان - این قیمت در پنل های تبلیغاتی در زمان نوشتن این مقاله می باشد ) ، دوم اینکه همان ابتدا نیز برای خرید پنل تبلیغاتی نیز یک هزینه باید پرداخت کنید . همین دو عیب برای ارسال های با تعداد بالا این روش را غیر صرفه می کند .

 

روش دیگر خرید نرم افزار تبلیغات در تلگرام می باشد که این نرم افزار ها در بازار قیمتهایی در حدود 290 هزار تومان تا 380 هزار تومان را دارا می باشد ( البیته نرم افزار هایی هم وجود دارد که باقیمت 80 تا 100 هزار تومان فروخته می شود کهاین نرم افزار بعد از مدتی اندک غیرفعال می شوند ) و به همراه خود یک نرم افزار خط ساز و بانک اطلاعاتی مشاغل را نیز دارد و معمولا شرکت های معتبر در کنار آن یک هدیه نیز ارائه می دهند . این روش معایب خاصی که تا کنون گزارش داده شده باشد را ندارد و تنها باید دقت کنید که در هنگام خرید حتما از شرکت های معتبر برنامه نویسی این نرم افزار را تهیه کنید .

 

بعد از مرحله خرید نرم افزار نوبت نوشتن یک پیام تبلیغاتی خوب می رسد . روش تبلیغات در تلگرام برتری نسبت سایر روش های موسوم دارد که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به همراه پیام تبلیغاتی خود عکس ، فیلم و فایل های سند ( داکیومنت ) را نیز ارسال نمایید . پس بهتر است در هنگام تهیه پیام تبلیغاتی خود حتما تصویری از محصول خود و یا برند خود را در آن بگنجانید تا چشم خریداران به برند شما عادت نماید ؛ اگر شعار تبلیغاتی دارید حتما از آن شعار در متن پیام تبلیغاتی تلگرام خود هم استفاده نمایید ( بی ضرر نیست ) و در پایان حتما واقعیات را در پیام خود بگنجانید و از دروغ پردازی خود داری نمایید .

 

در آینده چند شکرت معتبر عرضه کننده این نرم افزار و همچنین شرکت های عرضه کننده پنل های تبلیغاتی را برای شما معرفی می کنم .

 

خوب کار تمام شد شما هم به جمع تبلیغ کنندگان در تلگرام پیوستید . با آرزوی موفقیت شما .

بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
سال پیروزی انقلاب اسلامی چه سالی است ؟ ( به عدد )
پاسخ : *
حیات وحش و دیدنیهای ایران و جهان( مشاهده تمام مطالب )