ورود به سایت

 

دانلود رایگان سریال رقص روی شیشه فصل اول

دانلود سریال هیولا

دانلود مسابقه رالی ایرانی 2

دانلود رایگان سریال احضار

بهنام صفوی پس از جراحی با حضور هنرمندان/ تصاویر

در تاریخ : 94.05.08

بهنام صفوی

سرزمین آریایی :بهنام صفوی که یکشنبه ۲۸ تیر طی یک عمل سخت بر روی مغزش برای تخلیه تومور مغزی در بیمارستان عرفان بستری شد، با شرایطی نسبتا خوب حوالی عصر دوشنبه ۲۹ تیر بعد از حدود هشت ساعت به طول انجامیدن عمل، به ریکاوری منتقل شد
وی با شرایطی که پرفسور باباپور تعبیه کرده بود بعد از حدودا ۴۸ ساعت به هوش آمد و به ای سی یو همان بیمارستان منتقل شد. صبح دیروز بعد از تشخیص پزشک با شرایط جسمانی خوب و رو به بهبود به بخش منتقل شد که تعداد کثیری از دوستان و نزدیکانش از وی دیدار کردند.
از جمله این دوستان می توان به دیدار دیروز همایون شجریان و برادران خسروی اشاره کرد. همچنین فرزاد طالبی (سرپرست دفتر موسیقی)، آقای مرادخانی، محمدرضا خانزاده، شهرام شکوهی، احسان خواجه امیری، سعید شهروز، بابک جهانبخش، علی ضیا، مسعود امامی، شهاب رمضان، انوشیروان تربتی نژاد، امیر یگانه، سید محمد کاظمی، مهدی یغمایی، مصطفی پاشایی، علی ایلیا، عمو قناد ،نیما علامه ، محمدرضا زارع و .. ضمن اعلام امادگی برای هر گونه کمک از صفوی دیدار کردند.
شایان ذکر است دیروز توسط یکی از پرستاران بیمارستان عرفان ، خبری مبنی بر تاریخ مرخص شدن صفوی منتشر شد.این امر که بی اطلاع نزدیکان و خانواده وی صورت گرفته بود، موجب ناراحتی آن ها و همچنین خود بهنام صفوی شد و ضمن شکایت از این فرد به کادر بیمارستان ، تمام پیگیری های لازم برای توبیخ او در حال پیگیری است. طبق گفته این پرستار بهنام صفوی فردا حوالی ظهر مرخص می شود.
همچنین طبق اخبار به دست آمده امروز آخرین روز ملاقات و حضور بهنام صفوی در بیمارستان است. خبرگزای و رسانه ها و همچنین هواداران عزیز می توانند فردا شاهد تریخص بهنام صفوی از بیمارستان باشند و در محل حضور پیدا کنند.
باتشکر از مهدی فردی ، میلاد لطیفی و دیگر دوستان همراه که در این مدت با تمامی رسانه ها در تماس بودند و آخرین اخبار را منتقل می کردند.
این عمل اخرین مرحله درمان نیست و برای بهبودی کامل سید بهنام صفوی دعاگوی ایشان باشید.
در ادامه با تصاویری از ملاقات های چهره های شناخته شده از صفوی همراه باشید.

 

بهنام صفوی

بهنام صفوی

بهنام صفوی

بهنام صفوی

بهنام صفوی

بهنام صفوی

بهنام صفوی

بهنام صفوی

بهنام صفوی

بهنام صفوی

بهنام صفوی

بهنام صفوی

بهنام صفوی

بازگشت
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حرم امام رضا (ع) ( امام هشتم ) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
پست های ویژه