دانلود رایگان سریال دل

Download Rhino Series

تبلتهای کتابی یا تبلت های foldable شرکت سامسونگ

در تاریخ : 94.04.16

تبلت تاشو

سرزمین آریایی http://ariae.ir/ این روزها شرکت های زیادی را مشاهده کرده ایم که در حال تولید تبلت و گوشی های هوشمند هستند. طبیعتا هر کدام از این شرکت ها به این فکر هستند که بتوانند با تلاشی ملموس تر، محصولی تولید کنند که محصولشان را از سایر شرکت ها متمایز کند.

 

 اگر سری به کار کرد شرکت های تولید تبلت و گوشی در سال اخیر زده باشید متوجه خواهید شد که سامسونگ تمرکز خود را صرفا بر روی نمایشگر های گوشی ها قرار داده است. بدین صورت توانست با تلاش های بسیار زیاد دو گوشی با نمایشگر قابل خم کردن، به نام های Galaxy Note Edgeو  Galaxy S6 edge تولید کند که گوشی های موفقی نیز بوده اند. اما روی حرف ما امروز در گام بعدی سامسونگ در تولید نمایشگر است که اصطلاحا به آن نمایشگر های foldable یا تاشو می گویند.

 

دستگاه های مبتنی بر نمایشگر های foldable می توانند با هر اندازه وسعتی که دارند سریعا به کسری از سایز اصلی تبدیل شوند. تصور کنید که یک کاغذ بزرگ پیش روی شماست و شما آن را تا می کنید تا اینکه بتوانید بهتر آن را حمل کنید.

 

تکنولوژی جدید سامسونگ دقیقا همین است. یعنی تبلت های foldable به راحتی تا می شوند. به همین دلیل به آن ها تبلت های کتابی گفته می شود. البته فراموش نکنید که یک کاغذ هرگز برای تا شدن، بیش از 7 بار تا نخواهد شد! امتحان کنید! اما بنظر می رسد که تبلت های سامسونگ قابلیتی بیش از این داشته باشند.

 

اگر این رویکرد موجب شود که سامسونگ بتواند تبلت هایش را بدین صورت بسازد، می تواند تبلت های بزرگتر از ده اینچ تولید کرده اما آن را در قالب تبلت هایی با اندازه ی کوچکتر از نظر حجم به فروش برساند. جاگیری تبلت ها این روزها یکی از دغدغه های کاربران است که این تکنولوژی می تواند بسیار سازنده باشد.

 

با پیشرفت این تکنولوژی، به احتمال زیاد، سامسونگ از این تکنولوژی در تولید تلویزیون هایش نیز بهره خواهد برد به طوری که می توان گفت، نسل بعدی تلویزیون ها هم تلویزیون هایی است که مانند یک سفره می توان آن را جمع کرد و هرجایی که بخواهید آن را پهن و یا آویزان کنید!

 

موفقیت سامسونگ در این رده می تواند به طور کلی دنیای نمایشگر ها را تغییر دهد. تصاویر به کار برده شده در این مطلب در واقع تصاویری از طرح مفهومی این تبلت می باشد.

برای اطلاع از آخرین اخبار در این باره، و تکنولوژی های جدید می توانید آدرس ایمیل خود را در خبرنامه سایت ثبت کنید

 

 

سرزمین آریایی http://ariae.ir 

بازگشت
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پرسش :
حرم حضرت معصومه (س) در کدام شهر ایران قرار دارد ؟
پاسخ : *
پست های ویژه